Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A1 Sportback

Витрата пального: 4,8-4,9 л/100км

CO2 -Викиди: CO2: 108-111 г/км

A3 Sportback

Ціна: від 793.754,07 грн

Витрата пального: 3,8-6,0 л/100км

CO2 -Викиди: 98- 137г/км

A4 Limousine

Ціна: від 1.056.905,68 грн

Витрата пального: 3,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 95-144 г/км

A5 Coupé

Ціна: від 1.334.936,44 грн

Витрата пального: 4,1-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 107-144 г/км

RS 7 Sportback

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від 878.281,11 грн

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

Q3

Витрата пального: 4,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 123-145 г/км

Q5

Ціна: від 1.426.865,66 грн

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

TT Coupé

Ціна: від 1.548.254,11 грн

Витрата пального: 4,3-6,6 л/100км

CO2 -Викиди: 114-153 г/км

RS 5 Coupé

Ціна: від 3.261.300,41 грн

Витрата пального: 8,7 л/100 км

CO2 -Викиди: 197 г/км

Просторий, спортивний, емоційний. Новий Audi A1 Sportback.

Новий Audi A1 Sportback – ідеальний супутник для урбанізованого стилю життя.

Друге покоління успішного компакту підпорядковано характерному, мускулистому дизайну з атрибутами справжньої ікони ралійного спорту. Салон автомобіля демонструє спортивні акценти, емоційне оформлення і індивідуалізацію. Всі елементи управління і опційний сенсорний дисплей MMI орієнтовані на водія і ще більше посилюють особливий характер кокпіту. До того ж A1 Sportback зі своїми системами інфотейнменту і асистентами рівня верхнього преміального сегменту прекрасно з’єднаний з цифровим світом.


Автомобіль на даний час ще не пропонується для продажів на території України

Галерея Audi A1 Sportback

Audi A1 Sportback #6

Audi A1 Sportback #10

Audi A1 Sportback #13

Audi A1 Sportback #8

Audi A1 Sportback #2

Для індивідуалістів

Лакова палітра виразно представляє мову дизайну нового A1 Sportback і пропонує вибір з десяти варіантів фарбування кузову. За Вашим бажанням напружена лінія даху від передньої стійки і до кантового спойлера даху виконується в контрастному кольорі лакування. Корпуси бічних дзеркал, бічні накладки фронтального спойлеру і бічні пороги також доступні в контрастному фарбуванні.


Вільно комбіновані: лінійки оснащення

Абсолютно нове в A1 Sportback – модульна структура лінійок. Вона дозволяє досягти особливої варіабельності – вперше Ви можете дозволити собі вільно комбінувати друг з другом пропозиції з зовнішніх і внутрішніх лінійок оснащення.

Вільно комбіновані: лінійки оснащення

В залежності від лінійки оснащення - Basis, advanced чи S line – вбудовані елементи екстер’єру мають відмінне виконання. Чорний оптичний пакет надає подальших особливих акцентів. З лінійками інтер’єру Interieur advanced, Interieur design selection і Interieur S line Audi пропонує додаткові численні можливості з вибору лакових покриттів і матеріалів оздоблення.

Видний і атлетичний

Широка, низько розташована решітка радіатору Синглфрейм і виразні бічні повітряводи визначають характерний фронтальний вигляд.
Виразна графіка денного світла опційних світлодіодних ліхтарів демонструють запозичені з парусного спорту динамічні форми підводного крила. Низький концентрований погляд у спільній грі з малими світловими сегментами у верхній частині фар забезпечують спортивне сприйняття.


Повномережевий і доповнений звучанням концертної зали.

Новий Audi A1 Sportback готовий до цифрового майбутнього. Вже в базовій версії повноцифрова панель приладів з 10,25-дм дисплеєм високої роздільної здатності і багатофункціональне кермо входять в серійне оснащення. Опційний Audi virtual cockpit зі збільшеним функціоналом відображає розширену і багатосторонню інформацію, як то анімовані навігаційні карти і графіка асистентських систем водія, в прямому полі зору водія. Поціновувачі музично-акустичного супроводження гідно оцінять тюнер з цифровим прийомом сигналу, аудіосистеми Audi і Bang
& Olufsen Premium.


MMI Navigation plus та Audi connect

Новий Audi A1 Sportback вже в базовому оснащенні пропонує MMI Radio, що керується за посередництва багатофункціональних клавіш на кермі, і відображення даних на панелі приладів в повноцифровому форматі. В опційному варіанті оснащення MMI Navigation plus доповнюється 10,1-дм сенсорним дисплеєм інтегрованим в чорну панель кокпіту. MMI Navigation plus пропонує водію A1 Sportback разом з функціями Audi connect, наприклад, гібридне супроводження маршруту – його розрахунок ведеться у віртуальній хмарі (Cloud) з урахуванням загальної реальної дорожньої обстановки.

MMI Navigation plus та Audi connect

Ще одним хайлайтом є супутникове відображення мапи і нові 3D-моделі міст, що представляють привабливе відображення багатьох міських
центрів. На рік постачається до чотирьох оновлень мап з автоматичним завантаженням і інсталяцією, дозволяючи також додатково використовувати велику кількість онлайн-служб від Audi connect.

Аудіосистема Bang & Olufsen

Опційна Bang & Olufsen Sound System керує одинадцятьма динаміками потужністю 560 Ват. Його 3D-ефект використовує лобове скло автомобіля, як рефлектуючу поверхню. Звучання музики розкривається створюючи повний ефект присутності в концертній залі.

Аудіосистема Bang & Olufsen

Ходова частина: спортивно-впевнена.

Конструкція елементів ходової нового Audi A1 Sportback забезпечує живу керованість і спортивно-впевнені їздові враження. Окрім базової опційно доступна також жорстка спортивна ходова підвіска. Індивідуально оптимізовані під кажен варіант моторизації динамічні пакети об’єднують в собі опції оснащення, що придають ще більше спортивності A1 Sportback. Гальмівна система нового A1 Sportback дозволяє оптимально дозовану участь, даючи спонтанне і жорстке відчуття педалі. Опційний асистент заїзду підвищує безпеку на підйомах і спусках,
запобігаючи зворотному котінню на спуску після зупинки. Програма колісних дисків простягається від 15 до 18 дюймів. Опційно новий A1 Sportback сходить з конвеєру з системою вибору їздової динаміки Audi drive select з якою у Вашому розпорядженні чотири режими налаштувань їздових характеристик – auto, dynamic, efficiency і individual.


Безпечно в значенні безпечно.

Асистентські системи водія Audi A1 Sportback мають походження з верхнього сегменту марки: система попередження про зміну полоси руху, що входить в серійне оснащення підтримує водія в утриманні завданої полоси, підключаючись на швидкостях від 65 км/г. Адаптивний асистент швидкості утримує Audi A1 Sportback на бажаній відстані до автомобіля, що йде попереду, в той час, як Audi pre sense front розпізнає моменти ви6никнення критичної ситуації з іншими автомобілями, пішоходами, що перетинають дорогу та велосипедистами попереду автомобіля. З
новою версією паркувального асистента зручність паркування автомобіля підвищується і при русі у вільному паркомісті переднім ходом. Виїзд з паркоміста також переймає на себе система. Опційний Audi virtual cockpit з розширеним функціоналом відображає інформацію від асистентських систем в прямому полі зору водія.


Більше місця і комфорту

Новий A1 Sportback демонструє значно подорослішавшу пропозицію простору – і відповідно великий плюс в комфорті для водія і пасажирів. A1 Sportback виріс на 56 міліметрів в довжину, яка відтепер складає переконливі 4,03 метри. В той же час збереглися виміри ширини автомобіля - 1,74 метри. Висота представника нової генерації нараховує лише 1,41 метри – включаючи антену це - 1,43 метри. Об’єм багажного відділення зріс на 65 літрів: в нормальному положенні приймає в себе 335 літрів багажу, зі складеним заднім рядом сидінь – це вже 1.090 літри. З 67 сантиметрами висоти вантажний кант розташувався зручно низько.


Перше знайомство з новим Audi A1 від Auto Bild Перше знайомство з новим Audi A1 від Auto Bild

Після 8 років світ побачило 2 покоління Audi A1.

Дізнатись більше
Audi сформувала всю лінійку автомобілів верхнього преміум-класу Audi сформувала всю лінійку автомобілів верхнього преміум-класу

Новий Audi Q8 зі своїм типовим дизайном і високою варіативністю демонструє власну особливу інтерпретацію великого чотиридверного SUV-Coupé. Спільно з Audi A8, Audi A7 Sportback і Audi A6 вони представляють новий верхній клас в портфоліо марки. З багатим пакетом інноваційних технологій моделі ще більше підкреслюють Vorsprung durch Technik (Випередження через техніку) і пропонують високу практичну цінність для клієнтів.

Дізнатись більше
Audi виробник найбільш якісних автомобілів - Auto Bild Audi виробник найбільш якісних автомобілів - Auto Bild

Audi стає найбільшим переможцем щорічного опитування „Die besten Marken in allen Klassen“(Найкращі марки по всіх класах) проведеного спеціалізованим європейським виданням Auto Bild, повторивши свій успіх минулого року.

Дізнатись більше