Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

RS 7 Sportback

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від 878.281,11 грн

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

Q3

Витрата пального: 4,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 123-145 г/км

Q5

Ціна: від 1.426.865,66 грн

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

RS 6 Avant

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Audi A4 Allroad Quattro Немає задалеких шляхів, як і занадто поганих доріг

Audi A4 Allroad Quattro народжений з ексклюзивним Оффроуд-характером. Він поєднує екстравертний дизайн з максимальною функціональністю і займає при цьому унікальну нішу в своєму сегменті. Розширені колісні арки і підвищений дорожній просвіт роблять Audi A4 Allroad Quattro вашим чудовим супутником навіть на бездоріжжі. Завдяки фірмовій системі повного приводу quattro отримайте незрівняні відчуття драйву, ще більше динаміки, більше зчеплення і почуття впевненості на будь-яких видах дорожнього покриття.

Галерея Audi A4 Allroad Quattro

Audi A4 Allroad Quattro #2

Audi A4 Allroad Quattro #3

Audi A4 Allroad Quattro #9

Audi A4 Allroad Quattro #6

Audi A4 Allroad Quattro #1

Мені потрібно більше інформації про Audi A4 Allroad Quattro

Згода на обробку персональних даних

Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ДП "Ауді Центр Віпос" з цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.'

Audi A4 Allroad Quattro: 360°, тривимірний і інтерактивний

Сконфігуруйте і детально розглядайте Ваш Audi A4 Allroad Quattro в 3D. Вільно обертайте автомобіль у всіх напрямках, наближуйте цікаві деталі і відкривайте кришку багажного відділення чи двері. Уявіть цю модель на різноманітному змінному фоні. Просто натискаючи вікно опційного меню і роблячи вибір. Всі можливі конфігураційні опції будуть відображені для Вас в індивідуальному поданні.

Audi A4 Allroad Quattro: 360°, тривимірний і інтерактивний
Audi A4 Allroad Quattro: 360°, тривимірний і інтерактивний

Audi A4 Allroad Quattro: «Деталі – це не дрібниця. Деталі створюють – дизайн»

Це слова Чарльза Еймса – одного з найбільш легендарних меблевих дизайнерів 20-го століття. Але його слова застосовні не тільки до меблевої індустрії, що і доводить перший Audi A4 Allroad Quattro, який викликав справжній фурор, дебютувавши в 2009 році. З тих пір поєднання високого рівня комфорту водіння з потужним функціоналом стало візитною карткою компанії Audi. І все це, звичайно ж, втілено в Audi A4 Allroad Quattro.

Audi A4 Allroad Quattro: «Деталі – це не дрібниця. Деталі створюють – дизайн»
Audi A4 Allroad Quattro: «Деталі – це не дрібниця. Деталі створюють – дизайн»

Надзвичайні відчуття від керування Audi A4 Allroad Quattro

Не дайте себе обганяти: З повнопривідною системою quattro свобода входить до стандартного обладнання. Більше динаміки, тяги і доброго самопочуття майже на будь-якій дорозі. Крім того, з Audi Drive Select завжди можна отримати бажані характеристики їзди: крім відомих режимів комфорт, авто, динамічний, ефективний та індивідуальний, для поїздок по бездоріжжю є позашляховий режим.

Надзвичайні відчуття від керування Audi A4 Allroad Quattro

Прогресивний дизайн Audi A4 Allroad Quattro

Audi A4 Allroad Quattro виражає сучасність. Горизонтальні лінії і чіткі колісні арки випромінюють величезну силу. Багато деталей, такі як решітка радіатора з вертикальними хромованими планками, вражаючі передні і задні бампери і зубчасті фари, надають зовнішньому вигляду останні штрихи до виключного характеру позашляховика. На вибір є 15 кольорів кузова для Audi A4 Allroad Quattro, з них п'ять з повним окрасом.

Прогресивний дизайн Audi A4 Allroad Quattro

Новаторська функціональність Audi A4 Allroad Quattro

Обладнання в Audi A4 allroad quattro переконує своєю новаторською функціональністю. Наприклад, сенсорне відкривання багажника дозволяє зручно завантажувати ваші речі у багажне відділення. Стандартна, повністю складана спинка заднього сидіння, дає більше місця в салоні. У звичайному стані, вантажний простір становить 505 літрів, зі складеною спинкою заднього сидіння і при завантаженні до верху цей простір збільшується до 1510 літрів.

Новаторська функціональність Audi A4 Allroad Quattro

Потужні двигуни Audi A4 Allroad Quattro

Двигуни TFSI і TDI в Audi A4 allroad quattro обладнані передовими технологіями і мають видатну ефективність. Новий двигун 2.0 TFSI потужністю 252 к.с., в поєднанні з семиступінчатою S Tronic, A4 allroad quattro розганяється за 6,1 секунди від 0 до 100 км/год. і досягає максимальної швидкості 246 км/год. Споживання пального становить 6,4 літрів на 100 км, що відповідає 147 г CO2 на кілометр. Дизельная версія TDI - 2.0 TDI - має 190 к.с. Споживання пального знижується до 4,9 літрів на 100 км і 128 г CO2 на кілометр. Опціональна підвіска з регулюванням жорстості і збільшений дорожній просвіт забезпечують додаткове задоволення від керування.

Потужні двигуни Audi A4 Allroad Quattro

Інноваційні технології Audi A4 Allroad Quattro

Захоплююча інформаційно-розважальна система та інтелектуальні помічники надають Audi A4 allroad Quattro явні ознаки інноваційної мобільності: Це, зокрема, встановлювані опційно Audi virtual cockpit і звукова система Bang & Olufsen з технологією 3D-звучання на найвищому рівні. До визначних рис допоміжних систем належать адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go з помічником у заторах. На швидкостях до 65 км/год він бере на себе запуск і гальмування і допомагає у керуванні.

Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший

Audi оновлює свою найважливішу модель у виробничій програмі після 4 років випуску - Audi A4, S4 і A4 Allroad отримують зміни в дизайні, нові опції і можливості.

Дізнатись більше
Audi A4 Limousine і Audi A4 Avant: успішна модель в топ-формі Audi A4 Limousine і Audi A4 Avant: успішна модель в топ-формі

Audi робить свій успішний преміальний середній клас ще привабливішим.

Дізнатись більше
Audi Q8 та Q4 Audi Q8 та Q4

Audi розширює модельний ряд двома новими позашляховиками.

Дізнатись більше