Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 991,919.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,674,929.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,928,878.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,204,131.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 796,434.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,302,662.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,679,530.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,663,923.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,698,654.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,749,811.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Виразний і багатогранний. Audi A4 allroad quattro.

Зі своїм великим кліренсом, екстравертним дизайном і високою функціональністю Audi A4 allroad quattro займає особливе положення. Комбінація фірмового повного приводу quattro, потужні двигуни і специфічна для allroad-моделі підвіска ставлять поза сумнівом його позащляхові якості.

Галерея Audi A4 allroad quattro

Audi A4 allroad quattro #5

Audi A4 allroad quattro #7

Audi A4 allroad quattro #2

Audi A4 allroad quattro #10

Audi A4 allroad quattro #3

Чітко виразний зовнішньо

Оптично Audi A4 allroad quattro підкреслює власні позашляхові властивості в характерному дизайні екстер’єру. Колісні арки значно розставлені і акцентовані кольором, як і передній і задній бампери, а також бічні пороги. В базовому виконанні ці типові allroad-елементи пропонуються в матовому Структурному сірому (Strukturgrau), опційно доступні в лакуванні металік чи фарбованими в колір кузова. Колеса на 12 міліметрів більші за базову модель, передня і задня колії розширені. В задній частині звертають на себе увагу захист днища і специфічний дифузор з інтегрованими трапецієподібними кінцевиками труб випускної системи. Масивна решітка радіатора синглфрейм з вертикальними накладками є безпомилковим ідентифікатором моделі спереду.

Чітко виразний зовнішньо

Задоволення від їзди і комфорт гарантовані

Технології підвіски і приводу закладені в Audi A4 allroad quattro дозволяють без особливих зусиль долати йому легке бездоріжжя. Фірмовий повний привід quattro, що входить в базову комплектацію, забезпечує добре зчеплення і високу їздову динаміку. Завдяки застосуванню специфічної для моделей сімейства Allroad підвіски Audi A4 allroad quattro має на 35 міліметрів більший кліренс по відношенню до базової моделі, обидві вісі з полегшеною п’ятиважільною підвіскою забезпечують автомобілю високу рухливість. Ще більше підвищити позашляхові можливості автомобіля можливо з опційною системою електронного регулювання жорсткості амортизації, як працює співвідносно дорожньої ситуації. Обираючи їздовий режим через систему Audi drive select Ви активно впливаєте на налаштування параметрів двигуна, рульового управління, підвіски, приводів, встановлюючи найбільш оптимальний для отримання максимального їздового задоволення, включаючи рух поза межами доріг з твердим покриттям.

Просторий і високоякісний – інтер’єр

Просторий і високоякісний – інтер’єр

Салон Audi A4 allroad quattro зустрічає Вас щедрою пропозицією простору і впорядкованістю елементів оздоблення, які акцентують легкість і його глибину. Так, наприклад пронизуюча стрічка повітроводів, підкреслює ширину автомобіля, а хромована накладка над нею забезпечує сприйняття якісності оздоблення. Велика полиця в центральній консолі виступає ще одним практичним елементом. В базове оснащення входять лампи для читання з сенсорним керуванням. З опційним пакетом підсвічування Ambient Ви створюєте в салоні особливу неповторну атмосферу свого настрою.

Варіативний і функціональний

З практичними технологіями за-/розвантаження Audi A4 allroad quattro підкреслює свою повсякденну практичність. Об’єм багажного відділення складає 420 літрів, при складених спинках заднього ряду сидінь (у співвідношенні 40:20:40), зростаючи аж до солідних 1.435 літрів. В базову комплектацію моделі входять, наприклад, шторка накриття багажу з електроприводом і дистанційне керування замками кріплення спинок задніх сидінь. Опційно доступний набір для фіксації багажу дає ще більше можливостей: дві телескопічні штанги, що монтуються в систему шин багажного відділення додатково фіксують Ваш багаж. Якщо при завантаженні автомобіля Ваші руки зайняті, можете скористатися опційною сенсорною жестовою системою відкриття багажника простим проведенням ноги під заднім бампером. З опційним комфортним ключем Ви повністю за-/відкриваєте свій автомобіль за посередництва сенсорів в його дверних ручках. Вам лише необхідно мати ключ з собою.

Варіативний і функціональний

Інновативні технології

Завдяки використанню в Audi A4 allroad quattro концепції інтуїтивного управління за посередництва сенсорних функцій і натуралістичного голосового управління Ви відчуєте максимальну зручність використання автомобіля. Схиляєтесь до вибору в області систем Інфотейнменту до опційно доступних технологій, як повністю цифрова панель приладів Audi virtual cockpit plus – на його 12,3-дм дисплеї, розташованому прямо в полі Вашого зору, відображаються в розширенні Full-HD найважливіші параметри автомобіля – серед іншого швидкість і кількість обертів двигуна. Опційні доповнення, як ключ Audi connect і Audi phone box інтегрують Ваш смартфон в інфотейнмент-систему автомобіля.

Інновативні технології

Доторкнутися до цифрового світу

З опційно доступною системою MMI Navigation plus з MMI touch Ви можете використовувати більшу частину пропозицій служб Audi connect, отримуючи доступ до корисних цифрових служб інфотейнменту, навігації, безпеки і сервісу. У Вашому розпорядженні інформація про дорожню ситуацію в режимі реального часу, цікаві об’єкти на маршруті пересування з супутньою інформацією про них чи, наприклад, актуальні ціни на паливо на заправлювальних мережах. Навігаційний пакет від Google Earth™ включає в себе інформацію про довкілля, найменування вулиць і об’єкти бізнесу. Ви з легкістю керуєте системою за посередництва голосового помічника і 10,1-дюймового центрального дисплею.

Доторкнутися до цифрового світу

Інтеграція смартфону

Наступні дві технології забезпечують Вам вхід в цифрову повсякденність в Audi A4 allroad quattro. З опційним ключем Audi connect Ви комфортно відкриваєте і замикаєте автомобіль за допомогою смартфону з системою Android, без зобов’язання носити з собою ключ від самого автомобіля. З додатком myAudi App Ви можете передати функції ключа Audi connect одночасно до п’яти іншим користувачам. Опційний Audi phone box з’єднує Ваш смартфон з зовнішньою антеною автомобіля, покращуючи якість прийому сигналу і забезпечуючи можливість спілкування в режимі гучного зв’язку. Індуктивний зарядний пристрій в Audi phone box дозволяє бездротове заряджання смартфону, якщо він підтримує стандарт Qi.

Інтеграція смартфону

Функціональність і впізнаваність

Ще однією візуалізованою характерною рисою Audi A4 allroad quattro є прогресивний дизайн світлової оптики. В базове оснащення входять фари виконані за світлодіодними (LED) технологіями, що забезпечують рівень освітлення подібний до денного. Опційно доступні матричні світлодіодні (Matrix LED) ліхтарі зі світловим інсценуванням і динамічними вказівниками поворотів. Технологія Matrix LED комбінує систему камер зі світлодіодними світловими джерелами і високоточну оптику, що дозволяє здійснювати селективність світлового потоку, вимикаючи окремі сегменти фари і не засліплюючи зустрічний транспорт, в той час, як інша частина дорожнього полотна залишається яскраво освітленою. При відмиканні і замиканні автомобіля активується вражаюча динамічне світлове інсценування фар, що підвищує його унікальну впізнаваність.

Функціональність і впізнаваність

Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший

Audi оновлює свою найважливішу модель у виробничій програмі після 4 років випуску - Audi A4, S4 і A4 Allroad отримують зміни в дизайні, нові опції і можливості.

Дізнатись більше
Audi A4 Limousine і Audi A4 Avant: успішна модель в топ-формі Audi A4 Limousine і Audi A4 Avant: успішна модель в топ-формі

Audi робить свій успішний преміальний середній клас ще привабливішим.

Дізнатись більше
Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший

Audi оновлює свою найважливішу модель у виробничій програмі після 4 років випуску - Audi A4, S4 і A4 Allroad отримують зміни в дизайні, нові опції і можливості.

Дізнатись більше