Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Декларація динамізму. Audi A4 Limousine

Ще ніколи характер Audi A4 не був настільки спортивним. Завдяки новій мові дизайну і повністю оновленому кузову він виглядає динамічно- атлетичним і одночасно привабливо-естетичним. Високоякісний і функціонально вибудуваний інтер’єр, інновативні технології в області диджиталізації, Інфотейнменту і Асистентських систем водія, як і широка гамма потужних двигунів гармонійно довершують пакет пропозицій.

Галерея Audi A4 Limousine

Audi A4 Limousine #11

Audi A4 Limousine #4

Audi A4 Limousine #3

Audi A4 Limousine #12

Audi A4 Limousine #7

Індивідуалізація візуального сприйняття

Audi A4 Limousine характеризують спортивність, емоційність і престиж. Фокусуючись на динамічних quattro-елементах та завдяки гармонійним пропорціям ці атрибути чітко видимі. В бічній проекції автомобіля разом з розширеними крилами і характерними бічними порогами домінують колеса. Два варіанти виконання – два варіанти сприйняття автомобіля.

Спортивний під будь-яким кутом зору

Так само у фронтальній і задній проекціях Audi A4 Limousine домінує спортивна лінія. Хромована накладка, що поєднує задні світлодіодні ліхтарі формують горизонтальну побудову задньої частини кузова. Поверхня дифузора з інтегрованими трапецієподібними кінцевиками випускної системи надають їй динамічного завершення. Атлетичний фронт формують низька і широка решітка радіатора Синглфрейм і бампер з інтегрованими широкими повітроводами.

Просторий і високоякісний – інтер’єр

Салон Audi A4 Limousine підкупає широкою пропозицією простору і впорядкованістю елементів управління, розташованих максимально ергономічно та обмірковано. Так, наприклад простягнута стрічка повітроводів підкреслює ширину автомобіля, а хромована накладка над нею забезпечую ціннісні акценти. Велика полиця на центральній консолі ще один практичний елемент в салоні автомобіля. В серійну пропозицію внутрішнього освітлення входять лампи для читання з сенсорним керуванням. З опційним пакетом підсвічування Ambient Ви створюєте в салоні особливу неповторну атмосферу свого настрою. Однією з особливостей Audi A4 Limousine є модульна концепція лінійок, яка дозволяє придавати більшої варіативності в оснащенні – вона дозволяє Вам комбінувати друг з другом різні дизайн-пакети.

Просторий і високоякісний – інтер’єр

Інновативні технології

Завдяки використанню в Audi A4 Limousine концепції інтуїтивного управління за посередництва сенсорних функцій і натуралістичного голосового управління Ви відчуєте максимальну зручність використання автомобіля. Схиляєтесь до вибору в області систем Інфотейнменту до опційно доступних технологій, як повністю цифрова панель приладів Audi virtual cockpit plus – на його 12,3-дм дисплеї, розташованому прямо в полі Вашого зору, відображаються в розширенні Full-HD найважливіші параметри автомобіля – серед іншого швидкість і кількість обертів двигуна. Опційні доповнення, як ключ Audi connect і Audi phone box інтегрують Ваш смартфон в інфотейнмент-систему автомобіля.

Інновативні технології

Доторкнутися до цифрового світу

З опційно доступною системою MMI Navigation plus з MMI touch Ви можете використовувати більшу частину пропозицій служб Audi connect, отримуючи доступ до корисних цифрових служб інфотейнменту, навігації, безпеки і сервісу. У Вашому розпорядженні інформація про дорожню ситуацію в режимі реального часу, цікаві об’єкти на маршруті пересування з супутньою інформацією про них чи, наприклад, актуальні ціни на паливо на заправлювальних мережах. Навігаційний пакет від Google Earth™ включає в себе інформацію про довкілля, найменування вулиць і об’єкти бізнесу. Ви з легкістю керуєте системою за посередництва голосового помічника і 10,1-дюймового центрального дисплею.

Доторкнутися до цифрового світу

Інтеграція смартфону

Наступні дві технології забезпечують Вам вхід в цифрову повсякденність в Audi A4 Limousine. З опційним ключем Audi connect Ви комфортно відкриваєте і замикаєте автомобіль за допомогою смартфону з системою Android, без зобов’язання носити з собою ключ від самого автомобіля. З додатком myAudi App Ви можете передати функції ключа Audi connect одночасно до п’яти іншим користувачам. Опційний Audi phone box з’єднує Ваш смартфон з зовнішньою антеною автомобіля, покращуючи якість прийому сигналу і забезпечуючи можливість спілкування в режимі гучного зв’язку. Індуктивний зарядний пристрій в Audi phone box дозволяє бездротове заряджання смартфону, якщо він підтримує стандарт Qi.

Інтеграція смартфону

Потужні агрегати

У Вас є вибір з різних варіантів силових агрегатів, що пропонуються для Audi A4 Limousine. Це бензинові турбовані 2,0-літрові TFSI потужністю 190 чи 245 к.с. Останній з яких працює в парі з повним приводом quattro оснащеним технологією ultra, яка активує його за відповідної дорожньої
ситуації лише за долі секунди, забезпечуючи ідеальне зчеплення з дорогою і оптимальну динаміку руху.
Доступний дизельний 2,0-літровий TDI демонструє потужність в 190 к.с.

Деякі з даних варіантів моторизації оснащені 12-Вольтною системою м’якого гібриду (Mild-Hybrid-System) з ремінним стартер-генератором і літій-іонною батареєю. Данна технологія, наприклад, дозволяє рух з вимкненим двигуном – в так званому режимі накату, забезпечуючи супутню економію палива.

Потужні агрегати

З асистентами в основі

Під час поїздки в Audi A4 Limousine Вас активно підтримують базові асистентські системи. До цього Ви можете в опційно передконфігурованих пакетах з різними акцентами обрати, наприклад, асистентський пакет Місто. Він об’єднує системи які забезпечують безпеку руху в урбанізованому середовищі міст, серед іншого Паркувальний помічник plus і камеру заднього виду. Система попередження при виході з автомобіля, що так само є складовою частиною даного пакету, розпізнає об’єкти, що наближаються ззаду і попереджує про це світлодіодним сигналом перед відкриттям дверей автомобіля. Вже в базі Audi A4 Limousine оснащений системою Audi pre sense city, що діє на швидкостях руху до 85 км/г і попереджає оптичними і акустичними сигналами про ймовірну загрозу зіткнення.


Функціональність і впізнаваність – світло

Ще однією візуалізованою характерною рисою Audi A4 Limousine є прогресивний дизайн світлової оптики. В базове оснащення входять фари виконані за світлодіодними (LED) технологіями, що забезпечують рівень освітлення подібний до денного. Опційно доступні матричні світлодіодні (Matrix LED) ліхтарі зі світловим інсценуванням і динамічними вказівниками поворотів. Технологія Matrix LED комбінує систему камер зі світлодіодними світловими джерелами і високоточну оптику, що дозволяє здійснювати селективність світлового потоку, вимикаючи окремі сегменти фари і не засліплюючи зустрічний транспорт, в той час, як інша частина дорожнього полотна залишається яскраво освітленою. При відмиканні і замиканні автомобіля активується вражаюча динамічне світлове інсценування фар, що підвищує його унікальну впізнаваність.

Функціональність і впізнаваність – світло
Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший Оновлений Audi A4: ще спортивніший, ще сучасніший

Audi оновлює свою найважливішу модель у виробничій програмі після 4 років випуску - Audi A4, S4 і A4 Allroad отримують зміни в дизайні, нові опції і можливості.

Дізнатись більше
Audi A4 Limousine і Audi A4 Avant: успішна модель в топ-формі Audi A4 Limousine і Audi A4 Avant: успішна модель в топ-формі

Audi робить свій успішний преміальний середній клас ще привабливішим.

Дізнатись більше
Концепт-кар Audi Elaine Концепт-кар Audi Elaine

Audi Elaine – 4-й рівень автономності

Дізнатись більше