Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Багатогранний, потужний, екстравертний. Audi A6 allroad quattro.

Audi A6 allroad quattro поєднує в собі переваги Avant, такі як комфорт і вариативність з allroad-характерними якостями, як то постійний повний привід quattro, емоційні їздові враження і типовий дизайн позашляховика. До цього він пропонує широкий спектр сучасних цифрових технологій.

Галерея Audi A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro #4

Audi A6 allroad quattro #1

Audi A6 allroad quattro #5

Audi A6 allroad quattro #2

Audi A6 allroad quattro #6

Інтенсивні їздові враження

В питаннях їздової динаміки і комфорту Audi A6 allroad quattro справжній багатогранний талант. Фірмова система повного приводу quattro, що йде в базовому виконанні, забезпечує покращене зчеплення, високий рівень безпеки і динамічну поведінку. Інтегрована ultra-технологія постійно відслідковує актуальний стан автомобіля і ситуативно розподіляє привідні моменти на передню і задню вісі. Також вже в базовому виконані, пневматична підвіска з адаптивними амортизаторами автоматично регулює рівень положення кузова. Таким чином дорожній просвіт може перевищувати такий у класичного Audi A6 Avant до 45 мм. З системою вибору режиму руху Audi drive select Ви самі налаштовуєте їздові характеристики Audi A6 allroad quattro: в Вашому розпорядженні сім режимів, серед яких „allroad“ і „offroad“ для руху поза межами доріг з твердим покриттям. Ви маєте вибір з 3-х варіантів потужності 3,0-літрових силових агрегатів TDI: 231 к.с. (170 кВт), 286 к.с. (210 кВт) чи 349 к.с. (257 кВт). Топовий варіант моторизації прискорює Audi A6 allroad quattro за 5,2 секунди від 0 до 100 км/г.


Керувати динамічно

Audi A6 allroad quattro вже в базі оснащується системою прогресивного рульового управління. Вона підвищує їздові динаміку і комфорт завдяки своїй прямій реакції. Опційно доступна система динамічного повнокерованого шасі. Система може виставляти кути повороту для передньої і задньої вісі, незалежно одне від одної, забезпечуючи при цьому пряме, спортивне управління. При цьому їздова динаміка підвищується у всьому діапазоні швидкостей. При низькому швидкісному режимі Ви прикладаєте значно менше рульове зусилля, радіус розвороту також зменшується на 1 метр. При русі на високих швидкостях підвищується їздова стабільність, незалежно від ускладнених погодних умов.

Явно виражений позашляховик – екстер’єр

Audi A6 allroad quattro вирізняється характерними елементами екстер’єру, що посилюють його позашляховий характер. У фронтальній проекції особливо вирізняються решітка радіатора синглфрейм: з вертикальними перегородками вона підкреслює відмінність з базовою моделюю лінійки, як і дизайн бічних повітроводів інтегрованих в бампер. В бічній проекції кидаються в очі, контрастно підняті накладки колісних арок, бічні пороги з логотипом quattro і змонтовані на даху релінги. В базовому оснащенні Audi A6 allroad quattro отримав 18-дюймові колісні диски. Вся пропозиція поширюється до опційних 21-дюймових від Audi Sport. Замикаючись на задній частині, загальний вигляд доповнюється allroad- специфічним дифузором і накладкою захисту днища. Нижні частини переднього і заднього бамперів, накладки колісних арок, як і бічні пороги в серії виконані в контрастному матовому фарбуванні Сірий Скандіум (Scandiumgrau). Опційно ці елементи доступні також в лакуванні металік, або фарбуванні в колір кузова.

Спортивний і ексклюзивний – інтер’єр

Завдячуючи солідним габаритам Audi A6 allroad quattro Ви отримуєте просторий салон з достатньою пропозицією простору над головою і в колінах на всіх сидіннях. Вам на вибір представляється широкий спектр можливостей індивідуалізації внутрішнього простору. Вирішились на опційний пакет інтер’єру „allroad“ – отримуєте, наприклад, пороги с алюмінієвими накладками і підсвічуванням – передні передбачені з логотипом allroad. Він же знаходиться на шкіряних чохлах спортивних сидінь. Спортивне багатофункціональне кермо має пелюсткові перемикачі і прошивку сіро-сталевою контрастною ниттю. Педалі і полиця для відпочинку ступні в даному пакеті виконується з неіржавіючої сталі. Подальший опціон для створення приємної атмосфери внутрішнього простору пропонують багатоколірні пакети контурного- і ембіент- освітлення і кліматичний пакет якісного повітря.

Відмінно оснащений для перевезення багажу і мандрівки

З великим багажним відділенням і практичними деталями для фіксації, за- і вивантаження багажу Audi A6 allroad quattro переконливо демонструє свою варіабельність. Ви відкриваєте кришку багажника вже в базі за допомогою електроприводу. У Вас зайняті руки – Ви можете відкрити її рухом ноги, завдяки системі сенсорного електричного відкривання замка. Просто маючи при собі комфортний ключ, що входить в систему. Об’єм багажного відділення складає 565 літрів. Роздільна спинка заднього сидіння складається у співвідношенні 40:20:40, завдяки чому об’єм об’єм корисного простору для багажу може бути збільшений до 1.680 літрів. Ще більше можливостей для безпечного транспортування Вашого багажу відкривається з опційним набором для фіксації з двома телескопічними штангами, що монтуються в систему шин.

Відмінно оснащений для перевезення багажу і мандрівки

Відчути цифрові технології

Безпосередньо в полі зору і досяжності знаходяться найважливіші технології інфотейнменту. Опційний Audi virtual cockpit plus - Ваша повністю цифрова панель приладів з високою роздільною здатністю: Ви зчитуєте з 12,3-дюймового HD-дисплея данні швидкості і крутного моменту. Ви можете обирати між форматами відображення Klassik, Dynamik і Sport. Через опційну систему MMI Navigation plus з MMI touch response Ви отримуєте доступ до служб Audi connect (в разі їх доступності). Управління здійснюється з обох кольорових дисплеїв на центральній консолі, або ж через систему голосового управління.

Відчути цифрові технології

інтуїтивне управління

Опційна топова система інфотейнменту MMI Navigation plus з MMI touch response є Вашою точкою доступу в світ цифрових відчуттів. Використовуйте широку пропозицію служб Audi connect (при їх доступності в регіоні) для тривалих поїздок чи на бездоріжжі. Знаходьте зі службою пошуку Point-of-Interest цілі і об’єкти, як то паркувальні площадки і визначні місця і швидко досягайте цілі, завдяки актуальній інформації про дорожній трафік в режимі реального часу. Allroad-специфична пропозиція - вказівник кута горизонту, що відображає повздовжній і поперечний кути нахилу автомобіля. Вам доступні різні можливості по управлінню системами автомобіля. Обидва сенсорні дисплеї в центральній консолі передають Вам відчутний і акустичний зворотній зв’язок. Використовуйте в якості альтернативи систему голосового управління. Також опційно можлива інтеграція голосової служби Alexa від Amazon (в залежності від доступності послуги в регіоні). Просто через активаційний голосовий пароль „Alexa“ отримуйте інформацію про погоду, новини і спортивні результати, не знімаючи при цьому рук з керма.

інтуїтивне управління

Тривимірний сценічний звук

Музичні враження на рівні концерту пропонує опційна аудіосистема Bang & Olufsen з 3D-звуком. В розширеному варіанті advanced вона включає 19 динаміків індивідуальної зборки і 1.820-Ватний підсилювач. 3D-звучання передається на обидва ряди сидінь і забезпечує потужний ефект просторової наповненості. Зовнішні шуми повністю компенсуються.

Тривимірний сценічний звук

Асистенти на задньому плані

Audi A6 allroad quattro в залежності від обраної конфігурації оснащуються визначеною кількістю радарів, камер огляду і ультразвукових датчиків. Отримана сенсорами інформація проходить обробку в Центральному блоці управління асистентськими системами. Вам доступні пропозиції з одиничних функцій чи попередньо зконфігуровані опційні пакети з різною специфікою. Асистентський пакет Тур для тривалих поїздок включає в себе, наприклад, адаптивний круїз-контроль, що підтримує Вас при прискореннях, сповільненнях, гальмуванні і утриманні дистанції, забезпечуючи, таким чином безпеку водіння і підвищуючи комфорт поїздки. Асистент руху на підйомах, що входить в стандартну комплектацію, лімітує швидкість на крутих уклонах в межах від 2 до 30 км/г, відповідно встановленому Вами значенню і пригальмовує за необхідності всі чотири колеса селективно і індивідуально.

Ефектне і функціональне – світло

Прогресивний світловий дизайн вписаний в загальну характерну оптику Audi A6 allroad quattro. В серійному виконанні він оснащений світлодіодними (LED) фарами. Опційно Ви можете віддати перевагу HD Matrix LED-фарам з динамічним інсценуванням і вказівниками поворотів – для більшої безпеки, високої функціональності і впізнаваності на дорозі.

Ефектне і функціональне – світло

Новий Audi A6 Новий Audi A6

Audi представила в Женеві оновлений седан бізнес-класу

Дізнатись більше
Новий Audi A6 Avant Новий Audi A6 Avant

Компанія Audi представила свій Avant-гардний A6 восьмого покоління

Дізнатись більше
20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro 20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro

20 років після дебюту моделі представлено Audi A6 allroad quattro четвертої генерації. З серійним повним приводом, адаптивною пневмопідвіскою і підвищеним дорожнім просвітом він почувається однаково впевнено, як на шосе, так і поза його межами. потужні V6 TDI-двигуни пропонують достатньо тягового зусилля для буксування 2,5-тонного причепа. Завдяки своїй самостійній і виразній оптиці і, у порівнянні з попередником, ще більшим можливостям індивідуалізації, A6 allroad quattro задовольнить запити клієнтів які цінують комбінацію з виразного дизайну, універсалізм і високий комфорт.

Дізнатись більше