Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 991,919.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,674,929.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,928,878.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,204,131.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 796,434.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,302,662.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,679,530.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,663,923.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,698,654.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,749,811.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Прогрес не тільки відчувати, але і переживати Новий A6 седан

Якщо дизайн зустрічається з ефективністю, а динамічність зі стилем. Якщо інновації та точність годинникового механізму йдуть рука під руку і прогресивна елегантність відчутна в кожній лінії. Якщо форма і функціональність стають статусом і прогресивність стоїть перед усім. В цьому випадку бізнес-клас має нового задавача такту: Audi A6 седан. Атлетичніший ніж колись. Впевнений, як завжди.

Audi A6 вже доступний для замовлення з широкою пропозицією силових агрегатів і базовою ціною від 39.740 Євро

Галерея Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine #1

Audi A6 Limousine #5

Audi A6 Limousine #4

Audi A6 Limousine #10

Audi A6 Limousine #14

Чітка аргументованість. З будь-якої перспективи.

Від розширеної решітки радіатора Сінглфрейм, через бічні повітряводи зі спортивними хромованими накладками і аж до вузьких фар – фронтальна проекція A6 седан вражає прогресивністю з першого погляду. Загострена плечова лінія з потужними вигинами над колісними арками підкреслюють гени quattro. Зовнішні дзеркала по спортивному посаджені на кантах дверей. І купеподібна текуча лінія даху елегантно закінчується в тривимірно формованій задній частині кузова з характерною накладкою в алюмінієвій оптиці.


Цілевказівна сила світла. Вражаючий вигляд.

Опційні фари HD Matrix LED з динамічними вказівниками вражають з двох точок зору. Вони пропонують водієві оптимальне освітлення дороги, не засліплюючи зустрічний рух і при цьому нагороджуючи A6 седан максимальною шириною полоси дії, завдяки зовнішній фокусуванню характерного світлового сегменту.


Динамічні світлові вказівники

Незрівнянно більше ніж оптична гра: динамічні вказівники інсценують рівномірний світловий сигнал з внутрішнього початку на зовні чітко демонструючи напрямок обгону. Завдяки тривалому відображенню і виразній потужності світлового сигналу інші учасники руху отримують блискавичне і надійне інформування про Ваші наміри – дуже важливий елемент безпеки на дорозі.

Динамічні світлові вказівники

Фари HD Matrix LED

Доступні в якості опції HD Matrix світлодіодні фари створюють точне, і подібне до денного освітлення маршруту руху, як при ближньому так і при дальньому світлі. При цьому, завдячуючи інноваційній технології, автомобілі, що слідують попереду чи у зустрічному напрямку не засліплюються, так само не затьмарюються дорожні знаки. В той же час важливі ділянки освітлюються повноцінно.

Фари HD Matrix LED

Генератор настрою

Опційний контурний світловий пакет Ембіент створює неповторну атмосферу і придає А6 седан вражаючого наповнення внутрішньому простору з відчуттями комфорту. Витончені світлові контурні лінії окреслюють панель приладів, центральну консоль і інші типові дизайнерські структури в 30 різноманітних тонах підсвічування з безступеневою інтенсивністю.

Генератор настрою

Простір для більшого

Салон нового Audi A6 седан викреслений ще більш просторим ніж в попередника. Завдяки збільшеній довжині салону, перед усім більшу пропозицію простору для ніг отримають задні пасажири. До цього ще збільшилась ступінь свободи в плечовій лінії і над головою, як попереду, так і позаду. Багажне відділення пропонує більшу ширину завантажувального канту при збережені розмірів самого відділення на рівні 530 літрів. Довершена аеродинаміка забезпечує Audi A6 навіть при русі на великих швидкостях приємно затишний внутрішній простір.

Простір для більшого

Audi design selection

Audi design selection гарантує естетично узгоджений вибір ексклюзивних матеріалів оздоблення, кольорів лакування і додаткових функцій. Від високоякісних декоративних вставок з натурального дерева сірого березового капу через карти дверей і підлокітника в бежевому перламутрі аж до індивідуальних передніх контурних сидінь в шкірі валькона, що опційно оснащуються підігрівом чи охолодженням і за бажанням інтегрованою функцією масажу – Audi design selection пропонує якість та комфорт до останньої деталі.

Audi design selection

Мінімалістичний дизайн. Максимально комфортна концепція управління.

Доступні під замовлення 10,1- і 8,6-дюймові HD-тач-дисплеї MMI High з touch response безшовно вписуються в благородну панель приладів і доповнюються 12,3-дюймовим дисплеєм опційного Audi virtual cockpit. Розширені можливості з персоналізації дозволяють зберігати в пам’яті до семи передналаштувань в індивідуальних профілях користувача. Основні функції автомобіля можуть бути розташовані в бажаній позиції на ММІ-дисплеї, подібно тому, як діє опція смартфону Drag and Drop. Гнучко, комфортно і перед усім: просто.


До 400 функцій можуть бути персоналізовані

Система MMI touch response задає масштаби в інтуїтивному управлінні і персоналізації функцій. До семи водіїв можуть зберігати в пам’яті системи свої налаштування в індивідуальних профілях користувача, а загалом це складає - до 400 функцій. Завдячуючи своїй логічній і пласкій структурі меню система дозволяє швидкий доступ до функцій автомобіля. Через конфігуровану опцію швидкого доступа адаптовану під індивідуального користувача, можливо позиціонування функцій на MMI-дисплеї, подібно опції смартфону Drag and Drop.

До 400 функцій можуть бути персоналізовані

Технологія MMI touch response

Клікати, витирати, збільшувати, прокручувати. Концепція управління MMI touch response привносить комфорт користування сучасним смартфоном в автомобіль і розширює його одним вирішальним фактором: хаптика. Ваш палець торкнувся дисплею, він не викликає миттєвої активації функції. Лише після натискання з певним легким зусиллям завдання розпізнається як сигнал до її активації і Ви отримуєте легкий механічний імпульс підтвердження, як і типовий звук клацання. Таким чином навіть у складних дорожніх умовах управління системою залишається легким і впевненим. На верхньому дисплеї водій керує службами інфотейнменту і навігації, на нижньому – передаються текстові команди, здійснюється керування кліматичною системою і іншими функціями комфорту. Ще більше огляду Ви отримаєте з опційним 12,3-дюймовим дисплеєм Audi virtual cockpit, на якому у вашому полі зору перебуватимуть функції навігації, телефонії чи системи Audi connect.

Технологія MMI touch response

MMI Navigation plus

Повністю мережевий, іноваційний і інтуїтивний: опційно доступний MMI Navigation plus володіє інтелектуальною системою самонавчання на базі даних про пройдені ділянки доріг і пропонує відповідні пошукові запити. Цілевказівки надходять в онлайн-режимі через службу HERE і базуються на аналізі дорожньої обстановки всього регіону. Якщо покриття зони руху не забезпечується в повній мірі, навігаційна система починає використовувати данні паралельного обчислення бортового цілевказівника.

MMI Navigation plus

Натуралістично-речова взаімодія

Не має нічого більш інтуїтивного ніж мова. Audi A6 демонструє здібність до управління нею. Можливим це робить опційно доступна система натуралістично-речової взаємодії, інтелектуальна концепція управління, яка дає можливість автомобілю Вас розуміти, не використовуючи при цьому специфічні командні слова та речення. Байдуже, йдеться про навігаційні данні, радіотрансляції чи текст повідомлення – Ви кажете це, автомобіль це розуміє і робить.

Натуралістично-речова взаімодія

Audi phone box

Вкладаємо і вперед: як тільки Ваш смартфон опиняється в опційно доступному Audi phone box і з’єднується за посередництвом Bluetooth з автомобілем, він автоматично розпізнається і може керуватися через MMI, багатофункціональне рульове колесо чи швидко і просто голосовими командами. Через з’єднання між поверхню телефонної полиці і автомобільну антену Ви отримуєте кращу якість прийому і спілкування. І якщо Ваш смартфон підтримує Qi-стандарт, він може одночасно заряджатися в Audi phone box – без використання кабелю.

Audi phone box

Розумні датчики

Розумні датчики


Оснащений відповідно викликів нової епохи. Готовий до прориву в еру автономізації. З Audi AI Garagenpilot, з яким Ваш автомобіль за допомогою команд зі смартфону паркується та виїздить з гаражу, чи з Audi AI Parkpilot, з яким Ваш Audi самостійно здійснює маневрування на парковці, навіть в найтіснішому просторі.

Демонстратори потужності

На старті продажів в розпорядженні A6 седан перебуватиме два потужних силових агрегати – один дизельний та один бензиновий. У випадку бензинового йдеться про 3.0 TFSI. Шестициліндровик прискорює автомобіль зі своїми 340 к.с. і 500 Нм крутного моменту за 5,1 секунду від 0 до 100 км/г. Подібні показники демонструє і 3.0 TDI V6-дизельний двигун з 286 к.с. і 620 Нм крутного моменту. Обидва двигуни оснащені новою технологією Mild-Hybrid.

Демонстратори потужності

Рухливіше. Маневреніше. Спортивніше.

Система прогресивного керування з пакету серійного оснащення забезпечує потужну їздову динаміку завдячуючи акцентовано спортивному перемиканню рульового управління, що, особливо в поєднанні з опційною системою динамічного повнокерованого шасі підвищує рухливість та маневреність. Опційно доступні 21 дм колеса підкреслюють атлетичність і одночасно сприяють зменшенню зовнішніх шумових ефектів.

Рухливіше. Маневреніше. Спортивніше.

Система динамічного повнокерованого шасі

Спортивна поведінка при максимальній стабільності: дві протилежності, поєднані в опційній системі динамічного повнокерованого шасі. На передній вісі працює система динамічного рульового управління, чий валопривід в залежності від їздової ситуації змінює передавальне число перемикання. При русі в повільному темпі задні колеса підвертаються в протилежному напрямку до передніх, що збільшує маневреність A6 і зменшує радіус повороту на 1,1 м – до 11,1 м – таким чином при довжині кузова в майже 5 метрів перелаштування здійснюється легким рухом руки. При середніх і високих швидкостях передні і задні колеса підвертаються в одному напрямку, що підвищує стабільність і сприяє впевненій поведінці на дорозі при перелаштуваннях на смугах руху. Для безпеки руху і ще більшого комфорту для пасажирів.

Чотири варіанти підвіски
В опціоналі підвіски Audi представляє чотири варіанти на вибір: конвенційна пружинна, спортивна, підвіска з регулюванням жорсткості і пневматична адаптивна підвіска так само з регулюванням жорсткості. Особливо остання нагороджує A6 седан високим рівнем їздового комфорту і спортивною поведінкою і дає можливість оптимального налаштування під умови траси і манеру ізди через Audi drive select. Комфортно-розслаблено чи спортивно-стабільно: вирішуєте Ви.

21″ колеса
Пропозиція коліс для нового A6 седан у порівнянні до попередника була розширена і охоплює також і спортивний дизайн колісних дисків в розмірах 17″ - 21″. Це дозволило новому A6 демонструвати, не зважаючи на більші колеса, покращений їздовий комфорт при зменшених зовнішніх шумах.

Дізнатись більше

Інтелект, розумно застосований

Майбутнє тут і зараз: поєднання з прекрасно узгоджених сенсорів, камер, радарів, ультразвукових технологій і лазерного сканера розпізнає і оцінює Вашу дорожню обстановку, асистує, якщо Ви цього бажаєте і включається в дію, якщо інакше не можливо. Вони супроводжують нас на шляху до відчуттів автономності, щоб на завтра вже уможливити саму автономну поїздку.

Технологія м’якого гібриду (Mild-Hybrid-Technologie)

Енергія в потоці: всі силові агрегати нового A6 седан оснащені Mild-Hybrid-Technologie від Audi, що знижує споживання палива в реалістичному режимі дорожнього руху до 0,7 літри на 100 кілометрів. В цьому випадку ремінний стартер-генератор RSG працює в кооперації з літій-іонною батареєю і виробляє додаткову енергію, яка забезпечує покращені характеристики прискорення, збільшення економічності і підвищення їздового комфорту. Технологія пропонується в двох варіантах: для 4- циліндрових моторів з 12-Вольтною бортмережею, а для 6-циліндрових 48-Вольтною, що діє як головна мережа.

3.0 TDI V6-дизельний агрегат відповідає нормам Euro 6 і працює в парі з 8-ступеневим tiptronic, в той час, як 3.0 TFSI з’єднаний зі 7-швидкісним S tronic. Обидва варіанти моторизації серійно оснащуються фірмовою системою повного приводу quattro, але виконаним за відмінною концепцією. У спільну гру вступає tiptronic з центральним диференціалом з самоблокуванням, з S tronic взаємодіє більш економічний привід quattro ultra, що блискавично підключає задній привід лише у випадках, коли він необхідний. Вибір коробок передач обмежений виключно автоматами – для забезпечення підвищеної економічності і більш комфортної поведінки на дорозі.

Технологія м’якого гібриду (Mild-Hybrid-Technologie)

Паркувальний та Гаражний пілоти належать до асистентського пакету Паркування, одного з трьох опційних пакетів. Асистентський пакет Місто

окрім всього іншого отримує новий асистент перехресть, що контролює поперековий дорожній рух на перехрестях і в критичних ситуаціях попереджує водія оптичними, акустичними сигналами, і в разі необхідності короткочасною активацією гальм, так само як і система попередження при виході з салону автомобіля, яка в разі наближення ззаду інших учасників руху видає попередження водію та пасажирам. В асистентському пакеті Тур серед опцій представлений Адаптивний асистент руху, що включає асистенти пересування в дорожніх корках та вузьких проїздах, які розвантажують водія при переривчастому русі чи зміні полоси руху, а також асистент ефективності. Останній підтримує керування в найбільш економно-оптимальному режимі. За широким оснащенням асистентськими системами криється високотехнологічна модульна конструкція від Audi: центральний пристрій керування асистентськими системами zFAS. Він в постійному режимі вираховує з даних сенсорів цифровий опис оточуючої місцевості. В залежності від варіанту оснащення автомобіля набір сенсорів включає до 5 радарних сенсорів, 5 камер, 12 ультразвукових датчиків і 1 лазерний сканер – ще однієї великої новинки.

Новий Audi A6 Новий Audi A6

Audi представила в Женеві оновлений седан бізнес-класу

Дізнатись більше
Новий Audi A6 Avant Новий Audi A6 Avant

Компанія Audi представила свій Avant-гардний A6 восьмого покоління

Дізнатись більше
20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro 20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro

20 років після дебюту моделі представлено Audi A6 allroad quattro четвертої генерації. З серійним повним приводом, адаптивною пневмопідвіскою і підвищеним дорожнім просвітом він почувається однаково впевнено, як на шосе, так і поза його межами. потужні V6 TDI-двигуни пропонують достатньо тягового зусилля для буксування 2,5-тонного причепа. Завдяки своїй самостійній і виразній оптиці і, у порівнянні з попередником, ще більшим можливостям індивідуалізації, A6 allroad quattro задовольнить запити клієнтів які цінують комбінацію з виразного дизайну, універсалізм і високий комфорт.

Дізнатись більше