Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 991,919.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,674,929.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,928,878.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,204,131.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 796,434.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,302,662.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,679,530.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,663,923.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,698,654.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,749,811.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Різносторонній за визначенням Новий Audi A6 Avant

Розкішна пропозиція вільного простору і асистентські системи останнього покоління, доповнені естетикою справжнього атлета: новий Audi A6 Avant демонструє спортивне, характерно витончене і одночасно прогресивне вираження нової мови дизайну в кожній деталі.

Галерея Audi A6 Avant

Audi A6 Avant #5

Audi A6 Avant #6

Audi A6 Avant #7

Audi A6 Avant #3

Audi A6 Avant #4

Динаміка в кожній лінії

Ще більш приземистий і широкий – саме так сприймається у фронтальній проекції новий Audi A6 Avant демонструючи ще більшу впевненість і
вражаючи захоплюючою динамічністю. Типові широко розставлені колісні арки, рано спадаюча лінія даху і її низькі задні стійки додатково підкреслюють динамічні пропорції і створюють характерний силует моделі. Задня частина особливо акцентована через спортивний кромковий спойлер даху і характерні хромовані накладки. Для атлетичного представництва при щедрій пропозиції простору


Сфокусований

В центрі уваги динамічний фронт: він виділений стиснутою і широко змодельованою решіткою радіатора сінглфрейм з горизонтальними пластинами. Ще більших акцентів придає виражений самостійний характер денного світла, що оптично розширює зовнішні габарити автомобіля. Спільно з перепрацьованою прохідною горизонтальною лінією капоту фронт виглядає ще більш презентабельним і сфокусованим, ніж коли-небудь.

Сфокусований

Прогресивніше

З чітко визначеними лініями обводів Audi A6 Avant особливо в профіль демонструє прогресивність і динаміку. Через злегка вигнуту всередину дверну частину потужно розставлені колісні арки ще сильніше підкреслюють свою домінантність, завдяки чому quattro-гени бачаться особливо значущими. Колісна база Audi A6 Avant виросла до 2,92 метри. До пропозицій колісних дисків тепер добавились опційно доступні 21-дюймові колеса.

Прогресивніше

Неповторніше

Тривимірно сформована задня частина в кромковому спойлері даху відображає спортивні нотки і завдячуючи характерній хромованій накладці придає моделі високої впізнаваності. Разом з горизонтальними дизайнерськими блендами кінцевих труб випускної системи і неповторній світловій сигнатурі задніх ліхтарів викреслюється високоемоційна комбінація, ще раз підкреслюючи сучасний характер Audi A6 Avant.

Неповторніше

Просторовий комфорт

Запевнює розмірами

Безкомпромісно комфортабельний: оптимізована
просторова концепція Audi A6 Avant пропонує водію і пасажирам більше свободи
для ніг, над головою і в плечах при звично щедрому об’ємі багажного відсіку. Роздільні
задні сидіння складаються у співвідношеннях 40:20:40 для оптимального забезпечення
необхідної вантажної площі в залежності від Ваших побажань і потреб. Йдеться про
сімейну мандрівку в гори з лижною оснасткою чи тривалу командировочну поїздку: з
вантажним об’ємом від 565 до 1680 літрів Ваші можливості безмежні.


Панорамний скляний дах

Доступний під замовника панорамний скляний дах з двох частин пропонує на 30% більше оглядової поверхні, ніж у попередника і надає простору салону особливого настрою в світлих і дружніх тонах ембіент. При потужному сонячному випромінюванні електрично-привідний екран захищає салон від нагріву і надлишкового освітлення. Інтегрований відбивач зустрічного потоку під час поїздки з відкритим дахом піклується про забезпечення затишної і спокійної атмосфери.

Панорамний скляний дах

Організаційні рішення

Маленькі ідеї з великим ефектом: з базовою системою шин-перегородок і опційним набором фіксаторів Ви можете оптимально організувати багажний простір, індивідуально розділяючи і за необхідності регулюючи його. Захистіть Ваш багаж і зафіксуйте об’ємні і крихкі предмети з доступними під замовлення телескопічними штангами, сітками і бандажами, що фіксуються в чотирьох варіабельних кріпильних вушках. Ще більше комфорту пропонує опція сенсорного управління відкриванням багажної двері в задньому бампері, що активується рухом ноги.

Організаційні рішення

Лінійки оснащення

Лаконічний дизайн. Максимальний комфорт управління.

Доступні, як опція 10,1- і 8,6-дюймові тач-дисплеї MMI і MMI plus з touch response інтегруються бездротовим способом в панель приладів. Спільно з доступною під замовлення системою MMI Navigation plus на борту з’являється повністю цифровий віртуальний кокпіт Audi virtual
cockpit з діагоналлю 12,3-дюйми, що управляється багатофункціональними кнопками на рульовому колесі. Широкі можливості персоналізації дозволяють одночасно зберігати в індивідуальних профілях налаштування до 7 водіїв. Основні функції автомобіля подібно функції смартфону „Drag and Drop“ можливо переміщувати в межах MMI-дисплею, встановлюючи їх в бажаній позиції. Гнучко, комфортно и перш за все: просто.

Лаконічний дизайн. Максимальний комфорт управління.

До 400 функцій мають можливість персоналізації

Система MMI touch response задає масштаби в інтуїтивному управлінні і персоналізації функцій. До семи водіїв можуть зберігати в пам’яті системи свої налаштування в індивідуальних профілях користувача, а загалом це складає - до 400 функцій. Завдячуючи своїй логічній і пласкій структурі меню система дозволяє швидкий доступ до функцій автомобіля. Через конфігуровану опцію швидкого доступу адаптовану під індивідуального користувача, можливо позиціонування функцій на MMI-дисплеї, подібно опції смартфону Drag and Drop.

До 400 функцій мають можливість персоналізації

Технологія MMI touch response

Клікати, витирати, збільшувати, прокручувати. Концепція управління MMI touch response привносить комфорт користування сучасним смартфоном в автомобіль і розширює його одним вирішальним фактором: хаптика. Ваш палець торкнувся дисплею, він не викликає миттєвої активації функції. Лише після натискання з певним легким зусиллям завдання розпізнається як сигнал до її активації і Ви отримуєте легкий механічний імпульс підтвердження, як і типовий звук клацання. Таким чином навіть у складних дорожніх умовах управління системою залишається легким і впевненим. На верхньому дисплеї водій керує службами інфотейнменту і навігації, на нижньому – передаються текстові команди, здійснюється керування кліматичною системою і іншими функціями комфорту. Ще більше огляду Ви отримаєте з опційним 12,3-дюймовим дисплеєм Audi virtual cockpit, на якому у вашому полі зору перебуватимуть функції навігації, телефонії чи системи Audi connect.

Технологія MMI touch response

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

Опційно доступний MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit має в розпорядженні 10,1-дм тачдисплей високої роздільної здатності і картографічне відображення в 3D-форматі. Інноваційна, повністю цифрова панель приладів Audi virtual cockpit відображається на 12,3-дм дисплеї високої роздільної здатності. Навігаційні данні базуються на розрахункових даних, що отримуються з віртуальної хмари з 3-и вимірною моделлю міст з детальним описом доріг і представленням будівель в обраних населених пунктах.

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

Audi connect

Портфоліо Audi connect утримує численні Онлайн-служби, серед яких також і Car-to-X-Services. Опційний ключ Audi connect дозволяє відкрити/закрити Audi A6 Avant за посередництва смартфону, що може сполучатися. Додаток myAudi App тісно з’єднує автомобіль зі смартфоном свого власника.

Audi connect

Натуралістично-речова взаімодія

Не має нічого більш інтуїтивного ніж мова. Audi A6 демонструє здібність до управління нею. Можливим це робить опційно доступна система натуралістично-речової взаємодії, інтелектуальна концепція управління, яка дає можливість автомобілю Вас розуміти, не використовуючи при цьому специфічні командні слова та речення. Байдуже, йдеться про навігаційні данні, радіотрансляції чи текст повідомлення – Ви кажете це, автомобіль це розуміє і робить.

Натуралістично-речова взаімодія

Audi phone box

Вкладаємо і вперед: як тільки Ваш смартфон опиняється в опційно доступному Audi phone box і з’єднується за посередництва Bluetooth з автомобілем, він автоматично розпізнається і може керуватися через MMI, багатофункціональне рульове колесо чи швидко і просто голосовими командами. Через з’єднання між поверхнею телефонної полиці і автомобільної антени Ви отримуєте кращу якість прийому і спілкування. І якщо Ваш смартфон підтримує Qi-стандарт, він може одночасно заряджатися в Audi phone box – без використання кабелю.

Audi phone box

Цілевказівна сила світла. Вражаючий погляд.

Опційні фари HD Matrix LED з динамічними вказівниками вражають з двох позицій. Вони пропонують водієві оптимальне освітлення дороги, не засліплюючи зустрічний рух і при цьому нагороджуючи A6 Avant максимальною оптичною шириною полоси дії, завдяки зовнішньому фокусуванню характерного світлового сегменту.


Динамічні вказівники поворотів

Незрівнянно більше ніж оптична гра: динамічні вказівники інсценують рівномірний світловий сигнал з внутрішнього початку на зовні чітко демонструючи напрямок обгону. Завдяки тривалому відображенню і виразній потужності світлового сигналу інші учасники руху отримують блискавичне і надійне інформування про Ваші наміри – дуже важливий елемент безпеки на дорозі.

Динамічні вказівники поворотів

Фари HD Matrix LED

Доступні в якості опції HD Matrix світлодіодні фари створюють точне, в високій роздільній здатності освітлення маршруту руху, як при ближньому так і при дальньому світлі. При цьому автомобілі, що прямують попереду та у зустрічному напрямку в межах системних кордонів чітко розпізнаються і не засліплюються. В той же час всі області між і за ними освітлюються повноцінно. Активний і динамічний розподіл світла, як в дальньому, так і ближньому світлі досягається без механічних компонентів, активацією/деактивацією світлових сегментів. Це не тільки покращує освітлення дороги, але і підвищує рівень безпеки і комфорту. Різниця з конвенційним дальнім і ближнім світлом стала ще більш суттєвою.

Фари HD Matrix LED

Майбутнє тут і зараз

Основою для функціональності численних асистентських систем в Audi A6 Avant слугує високодеталізоване відображення оточення (цифрового
портрету місцевості і обстановки), що створюється самим автомобілем. Чому слугує новий багатий набір сенсорів: ультразвукові сенсори, камери кругового огляду, фронтальна камера, радари середнього і дальнього радіусу дії, а також лазерний сканер. Данні від усіх систем надходять в Центральний прилад управління асистентськими системами, коротко zFAS і обчислювач розміром в стандартний планшет, створює з них актуальне цифрове поле оточення автомобіля – для ще більшої безпеки.


Асистентський пакет Місто включає оптимізовані спеціально під рух в умовах міста асистентські функції: Асистент перехресного руху дає огляд
перехресть з інтенсивним рухом. Система попередження зміни полоси руху спостерігає за транспортом на сусідній полосі, що наближається. Система попередження при виході акцентує увагу на транспортних засобах, що рухаються вздовж Вашого авто на парковці. Задній Асистент поперекового руху розпізнає транспорт, що перетинає шлях позаду автомобіля, що залишає паркувальний майданчик заднім ходом. Audi pre sense rear приймає превентивні заходи для захисту пасажирів і інших учасників дорожнього руху.

Асистент причіпного пристрою

Задній хід винесений наперед: з Асистентом причіпного пристрою перелаштування стає легше, ніж будь-коли. Не має значення з кемпером чи причепом для катеру – все, що Ви маєте робити – обережно керувати педаллю газу і задавати приблизний кут, на який Ви хотіли би здати заднім ходом. Асистент причіпного пристрою підтримує водія при управлінні зчіпкою, утримуючи причеп в заданій полосі, і на задньому ходу піклується про прямий виїзд для необхідної стабільності.

Асистент причіпного пристрою

Носій потужності

При виході на ринок A6 Avant буде оснащено двома потужними дизельними силовими агрегатами – обидва шестициліндрові 45 TDI quattro 231 к.с. (170 кВт) (розхід палива в комбінованому режимі в л/100 км: 5,9–5,7) і 50 TDI quattro 286 к.с. (210 кВт) (розхід палива в комбінованому режимі в л/100 км: 5,9–5,7). Усі двигуни оснащені технологією Mild-Hybrid.

Носій потужності

Технологія м’якого гібриду (Mild-Hybrid-Technologie)

Енергія в потоці: всі силові агрегати нового A6 Avant оснащені Mild-Hybrid-Technologie від Audi, що знижує споживання палива в реалістичному режимі дорожнього руху до 0,7 літри на 100 кілометрів. В цьому випадку ремінний стартер-генератор RSG працює в кооперації з літій-іонною батареєю і виробляє додаткову енергію, яка забезпечує покращені характеристики прискорення, збільшення економічності і підвищення їздового комфорту. Технологія пропонується в двох варіантах: для 4- циліндрових моторів з 12-Вольтною бортмережею, а для 6-циліндрових 48-Вольтною, що діє як головна мережа.

Технологія м’якого гібриду (Mild-Hybrid-Technologie)

Система динамічного повнокерованого шасі

Спортивна поведінка при максимальній стабільності: дві протилежності, поєднані в опційній системі динамічного повнокерованого шасі. На
передній вісі працює система динамічного рульового управління, чий валопривід в залежності від їздової ситуації змінює передавальне число перемикання. При русі в повільному темпі задні колеса підвертаються в протилежному напрямку до передніх, що збільшує маневреність A6 і зменшує радіус повороту на 1,1 м – до 11,1 м – таким чином при довжині кузова в майже 5 метрів перелаштування здійснюється легким рухом руки. При середніх і високих швидкостях передні і задні колеса підвертаються в одному напрямку, що підвищує стабільність і сприяє впевненій
поведінці на дорозі при перелаштуваннях на смугах руху. Для безпеки руху і ще більшого комфорту для пасажирів.


Чотири варіанти підвіски

В опціоналі підвіски Audi представляє чотири варіанти на вибір: конвенційна пружинна, спортивна, підвіска з регулюванням жорсткості і пневматична адаптивна підвіска так само з регулюванням жорсткості. Особливо остання нагороджує A6 Avant високим рівнем їздового комфорту і спортивною поведінкою і дає можливість оптимального налаштування під умови траси і манеру їзди через Audi drive select. Комфортно-розслаблено чи спортивно-стабільно: вирішуєте Ви.

Чотири варіанти підвіски
Новий Audi A6 Новий Audi A6

Audi представила в Женеві оновлений седан бізнес-класу

Дізнатись більше
Новий Audi A6 Avant Новий Audi A6 Avant

Компанія Audi представила свій Avant-гардний A6 восьмого покоління

Дізнатись більше
20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro 20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro

20 років після дебюту моделі представлено Audi A6 allroad quattro четвертої генерації. З серійним повним приводом, адаптивною пневмопідвіскою і підвищеним дорожнім просвітом він почувається однаково впевнено, як на шосе, так і поза його межами. потужні V6 TDI-двигуни пропонують достатньо тягового зусилля для буксування 2,5-тонного причепа. Завдяки своїй самостійній і виразній оптиці і, у порівнянні з попередником, ще більшим можливостям індивідуалізації, A6 allroad quattro задовольнить запити клієнтів які цінують комбінацію з виразного дизайну, універсалізм і високий комфорт.

Дізнатись більше