Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A1

Витрата пального: 5,8–3,6 l/100km

CO2 -Викиди: 134–94 g/km

A3 Sportback

Ціна: від 793.754,07 грн

Витрата пального: 3,8-6,0 л/100км

CO2 -Викиди: 98- 137г/км

A4 Limousine

Ціна: від 1.056.905,68 грн

Витрата пального: 3,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 95-144 г/км

A5 Coupé

Ціна: від 1.334.936,44 грн

Витрата пального: 4,1-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 107-144 г/км

А7 Sportback

Ціна: від 2.881.171,77 грн

Витрата пального: 4,5-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 118-167 г/км

A8 L

Ціна: від 2 183 231,23 грн

Витрата пального: 5,8-9,3 л/100км

CO2 -Викиди: 153-215 г/км

Q2

Ціна: від 878.281,11 грн

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

Q3

Ціна: від 1.052.157,81 грн

Витрата пального: 4,2-7,2 л/100км

CO2 -Викиди: 109-168 г/км

Q5

Ціна: від 1.426.865,66 грн

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від 1.779.366,94 грн

Витрата пального: 5,5-6,2 л/100км

CO2 -Викиди: 144-163 г/км

TT Coupé

Ціна: від 1.548.254,11 грн

Витрата пального: 4,3-6,6 л/100км

CO2 -Викиди: 114-153 г/км

RS 5 Coupé

Ціна: від 3.261.300,41 грн

Витрата пального: 8,7 л/100 км

CO2 -Викиди: 197 г/км

Q7 е-Tron Quattro

Витрата пального: дизель 1,8-1,9 л/100км струм 181,0-190,0 Вт·ч/км

CO2 -Викиди: 48-50 г/км

Різносторонній за визначенням Новий Audi A6 Avant

Розкішна пропозиція вільного простору і асистентські системи останнього покоління, доповнені естетикою справжнього атлета: новий Audi A6 Avant демонструє спортивне, характерно витончене і одночасно прогресивне вираження нової мови дизайну в кожній деталі.

Галерея Audi A6 Avant New

Audi A6 Avant New #4

Audi A6 Avant New #2

Audi A6 Avant New #8

Audi A6 Avant New #5

Audi A6 Avant New #3

Динаміка в кожній лінії

Ще більш приземистий і широкий – саме так сприймається у фронтальній проекції новий Audi A6 Avant демонструючи ще більшу впевненість і
вражаючи захоплюючою динамічністю. Типові широко розставлені колісні арки, рано спадаюча лінія даху і її низькі задні стійки додатково підкреслюють динамічні пропорції і створюють характерний силует моделі. Задня частина особливо акцентована через спортивний кромковий спойлер даху і характерні хромовані накладки. Для атлетичного представництва при щедрій пропозиції простору


Сфокусований

В центрі уваги динамічний фронт: він виділений стиснутою і широко змодельованою решіткою радіатора сінглфрейм з горизонтальними пластинами. Ще більших акцентів придає виражений самостійний характер денного світла, що оптично розширює зовнішні габарити автомобіля. Спільно з перепрацьованою прохідною горизонтальною лінією капоту фронт виглядає ще більш презентабельним і сфокусованим, ніж коли-небудь.

Сфокусований

Прогресивніше

З чітко визначеними лініями обводів Audi A6 Avant особливо в профіль демонструє прогресивність і динаміку. Через злегка вигнуту всередину дверну частину потужно розставлені колісні арки ще сильніше підкреслюють свою домінантність, завдяки чому quattro-гени бачаться особливо значущими. Колісна база Audi A6 Avant виросла до 2,92 метри. До пропозицій колісних дисків тепер добавились опційно доступні 21-дюймові колеса.

Прогресивніше

Неповторніше

Тривимірно сформована задня частина в кромковому спойлері даху відображає спортивні нотки і завдячуючи характерній хромованій накладці придає моделі високої впізнаваності. Разом з горизонтальними дизайнерськими блендами кінцевих труб випускної системи і неповторній світловій сигнатурі задніх ліхтарів викреслюється високоемоційна комбінація, ще раз підкреслюючи сучасний характер Audi A6 Avant.

Неповторніше

Просторовий комфорт

Запевнює розмірами

Безкомпромісно комфортабельний: оптимізована
просторова концепція Audi A6 Avant пропонує водію і пасажирам більше свободи
для ніг, над головою і в плечах при звично щедрому об’ємі багажного відсіку. Роздільні
задні сидіння складаються у співвідношеннях 40:20:40 для оптимального забезпечення
необхідної вантажної площі в залежності від Ваших побажань і потреб. Йдеться про
сімейну мандрівку в гори з лижною оснасткою чи тривалу командировочну поїздку: з
вантажним об’ємом від 565 до 1680 літрів Ваші можливості безмежні.


Панорамний скляний дах

Доступний під замовника панорамний скляний дах з двох частин пропонує на 30% більше оглядової поверхні, ніж у попередника і надає простору салону особливого настрою в світлих і дружніх тонах ембіент. При потужному сонячному випромінюванні електрично-привідний екран захищає салон від нагріву і надлишкового освітлення. Інтегрований відбивач зустрічного потоку під час поїздки з відкритим дахом піклується про забезпечення затишної і спокійної атмосфери.

Панорамний скляний дах

Організаційні рішення

Маленькі ідеї з великим ефектом: з базовою системою шин-перегородок і опційним набором фіксаторів Ви можете оптимально організувати багажний простір, індивідуально розділяючи і за необхідності регулюючи його. Захистіть Ваш багаж і зафіксуйте об’ємні і крихкі предмети з доступними під замовлення телескопічними штангами, сітками і бандажами, що фіксуються в чотирьох варіабельних кріпильних вушках. Ще більше комфорту пропонує опція сенсорного управління відкриванням багажної двері в задньому бампері, що активується рухом ноги.

Організаційні рішення

Лінійки оснащення

Лаконічний дизайн. Максимальний комфорт управління.

Доступні, як опція 10,1- і 8,6-дюймові тач-дисплеї MMI і MMI plus з touch response інтегруються бездротовим способом в панель приладів. Спільно з доступною під замовлення системою MMI Navigation plus на борту з’являється повністю цифровий віртуальний кокпіт Audi virtual
cockpit з діагоналлю 12,3-дюйми, що управляється багатофункціональними кнопками на рульовому колесі. Широкі можливості персоналізації дозволяють одночасно зберігати в індивідуальних профілях налаштування до 7 водіїв. Основні функції автомобіля подібно функції смартфону „Drag and Drop“ можливо переміщувати в межах MMI-дисплею, встановлюючи їх в бажаній позиції. Гнучко, комфортно и перш за все: просто.

Лаконічний дизайн. Максимальний комфорт управління.

До 400 функцій мають можливість персоналізації

Система MMI touch response задає масштаби в інтуїтивному управлінні і персоналізації функцій. До семи водіїв можуть зберігати в пам’яті системи свої налаштування в індивідуальних профілях користувача, а загалом це складає - до 400 функцій. Завдячуючи своїй логічній і пласкій структурі меню система дозволяє швидкий доступ до функцій автомобіля. Через конфігуровану опцію швидкого доступу адаптовану під індивідуального користувача, можливо позиціонування функцій на MMI-дисплеї, подібно опції смартфону Drag and Drop.

До 400 функцій мають можливість персоналізації

Технологія MMI touch response

Клікати, витирати, збільшувати, прокручувати. Концепція управління MMI touch response привносить комфорт користування сучасним смартфоном в автомобіль і розширює його одним вирішальним фактором: хаптика. Ваш палець торкнувся дисплею, він не викликає миттєвої активації функції. Лише після натискання з певним легким зусиллям завдання розпізнається як сигнал до її активації і Ви отримуєте легкий механічний імпульс підтвердження, як і типовий звук клацання. Таким чином навіть у складних дорожніх умовах управління системою залишається легким і впевненим. На верхньому дисплеї водій керує службами інфотейнменту і навігації, на нижньому – передаються текстові команди, здійснюється керування кліматичною системою і іншими функціями комфорту. Ще більше огляду Ви отримаєте з опційним 12,3-дюймовим дисплеєм Audi virtual cockpit, на якому у вашому полі зору перебуватимуть функції навігації, телефонії чи системи Audi connect.

Технологія MMI touch response

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

Опційно доступний MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit має в розпорядженні 10,1-дм тачдисплей високої роздільної здатності і картографічне відображення в 3D-форматі. Інноваційна, повністю цифрова панель приладів Audi virtual cockpit відображається на 12,3-дм дисплеї високої роздільної здатності. Навігаційні данні базуються на розрахункових даних, що отримуються з віртуальної хмари з 3-и вимірною моделлю міст з детальним описом доріг і представленням будівель в обраних населених пунктах.

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

Audi connect

Портфоліо Audi connect утримує численні Онлайн-служби, серед яких також і Car-to-X-Services. Опційний ключ Audi connect дозволяє відкрити/закрити Audi A6 Avant за посередництва смартфону, що може сполучатися. Додаток myAudi App тісно з’єднує автомобіль зі смартфоном свого власника.

Audi connect

Натуралістично-речова взаімодія

Не має нічого більш інтуїтивного ніж мова. Audi A6 демонструє здібність до управління нею. Можливим це робить опційно доступна система натуралістично-речової взаємодії, інтелектуальна концепція управління, яка дає можливість автомобілю Вас розуміти, не використовуючи при цьому специфічні командні слова та речення. Байдуже, йдеться про навігаційні данні, радіотрансляції чи текст повідомлення – Ви кажете це, автомобіль це розуміє і робить.

Натуралістично-речова взаімодія

Audi phone box

Вкладаємо і вперед: як тільки Ваш смартфон опиняється в опційно доступному Audi phone box і з’єднується за посередництва Bluetooth з автомобілем, він автоматично розпізнається і може керуватися через MMI, багатофункціональне рульове колесо чи швидко і просто голосовими командами. Через з’єднання між поверхнею телефонної полиці і автомобільної антени Ви отримуєте кращу якість прийому і спілкування. І якщо Ваш смартфон підтримує Qi-стандарт, він може одночасно заряджатися в Audi phone box – без використання кабелю.

Audi phone box
Новий Audi A6 Новий Audi A6

Audi представила в Женеві оновлений седан бізнес-класу

Дізнатись більше
Новий Audi A6 Avant Новий Audi A6 Avant

Компанія Audi представила свій Avant-гардний A6 восьмого покоління

Дізнатись більше
Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

Audi презентовала нове покоління інформаціно-розважальної системи з повністю інтегрованим Android.

Дізнатись більше