Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 991,919.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,674,929.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,928,878.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,204,131.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 796,434.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,302,662.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,679,530.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,663,923.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,698,654.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,749,811.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Багатогранний, динамічний і з технологіями цифрової комунікації. Audi S6 Avant

Йдеться про службовий автомобіль чи про поїздку на сімейний відпочинок - Audi S6 Avant відкриває найширші можливості. До того ж вражаючи пропозицією технологій Інфотейнменту і Асистентських систем, спортивною їздовою поведінкою і динамічним дизайном.

Галерея Audi S6 Avant

Audi S6 Avant #2

Audi S6 Avant #9

Audi S6 Avant #8

Audi S6 Avant #1

Audi S6 Avant #4

Щедра пропозиція багажного простору

Audi S6 Avant виконує найвибагливіші очікування вільного простору з численними поверхнями для укладки і практичними можливостями їх завантаження. Об’єм багажного відділення складає 565 літрів. При складених спинках задніх сидінь цей показник складає вже до 1680 літрів. З опційним комфортним ключем і сенсорною системою відкриття замку Ви можете відкрити його кришку з електроприводом рухом ноги.

Щедра пропозиція багажного простору

Безпечне завантаження

В полу завантажувальної поверхні Audi S6 Avant вже в серійній комплектації вбудована система шин-фіксаторів. З крепіжними провушинами з варіабельним позиціонуванням, фіксуючим ременем і сіткою Ви можете впорядковано зафіксувати Ваш багаж. Ще більші можливості відкриваються з опційним набором для фіксації з двома телескопічними штангами, що монтуються в систему шин.

Безпечне завантаження

Відчувати технології

Безпосередньо в полі зору і досяжності знаходяться найважливіші технології інфотейнменту. Audi virtual cockpit, повністю цифрова панель приладів з 12,3-дюймовим Full-HD-дисплеєм, що входить в серійне оснащення, керується з багатофункціонального керма. За Вашими особистими перевагами клавішею VIEW можливо обирати один з двох режимів виводу інформації: відображення в форматі приладів, як то тахометр і спідометр в центрі Вашої уваги, або ж графічне відображення, наприклад навігаційної інформації.

В області інформаційно-розважальних систем Audi, окрім фірмової аудіосистеми Audi sound system з пакету базового оснащення, пропонує розширені можливості з опційною аудіосистемою Bang & Olufsen. Преміальне виконання складається з 15-канального підсилювача і 16 динаміків. Система створює для передніх пасажирів об’ємне 3D-звучання з просторовим сураунд-ефектом. У варіанті виконання Advanced з 19-канальним підсилювачем і такою х кількістю динаміків 3D-ефект звучання поширюється на весь салон автомобіля, пропонуючи неповторну концертну насолоду всім пасажирам.

Відчувати технології

Інтуїтивне управління

Окрім Audi virtual cockpit також до серійного оснащення Audi S6 Avant належить топова система інфотейнменту MMI Navigation plus з MMI touch response. У верхньому з двох дисплеїв Ви керуєте функціями інфотейнменту. Управління відбувається інтуїтивно торканням і натисканням, як це робиться в кнопковому виконанні. Ви отримуєте акустичний і хаптичний зворотній зв’язок. Також дисплей розпізнає і додаткові жести, як наприклад прогортання. Під час поїздки Ви можете комфортно керувати системою MMI за посередництва голосових команд. MMI Navigation plus підтримує стандарт мобільної мережі LTE advanced привносячи на борт численні служби від Audi connect, наприклад Google-Earth™- картографічне представлення і дорожню інформацію в режимі реального часу. Функції системи, що використовуються в переважаючій більшості випадків можливо налаштувати для швидкої досяжності. Загалом можливо конфігурувати до шести індивідуальних профілів користувача. При використанні автомобіля кимось іншим, просто можливо змінити профіль. На нижньому дисплеї Ви керуєте функціями комфорту і налаштувань клімату.

Цифровий ключ

Широка пропозиція автомобільних служб Audi connect дозволє Вам проводити день, залишаючись в цифровому комунікаційному полі, без дротової прив’язки. Один лише приклад – опційний ключ Audi connect для смартфонів з відповідною підтримкою. Відкривайте Audi S6 Avant комфортно, не носячи постійно з собою власне сам автомобільний ключ. Як тільки Ви поклали смартфон в спеціальну виїмку в центральній консолі, Ви відразу можете запустити двигун. Завдяки технології Near Field Communication функціональність системи гарантована навіть за низького рівня заряду батареї чи взагалі при порожньому акумуляторі Вашого смартфону. Ви також можете передати ключ Audi connect за посередництвом мобільного додатку myAudi одночасно до п’яти іншим користувачам, наприклад друзям, членам родини чи бізнес-партнеру.

Цифровий ключ

Телефонувати у високій якості

Опційний Audi phone box з’єднує Ваш адаптований смартфон з зовнішньою антеною автомобіля, покращуючи при цьому прийом і дозволяючи зручне вільне спілкування. Система індуктивного заряджання в Audi phone box можлива для смартфонів, що підтримують Qi-стандарт.

Телефонувати у високій якості

Асистенти на задньому плані

Audi S6 Avant в залежності від обраної конфігурації оснащуються визначеною кількістю радарів, камер огляду і ультразвукових датчиків. Отримана сенсорами інформація проходить обробку в Центральному блоці управління асистентськими системами, вибудовуючи перманентну картину місцевості з оцінкою безпеки, що здійснюють підключені опційні асистентські системи. Дана схема забезпечує підтримку водія під час поїздки на найвищому рівні. Типовий приклад – опційна система попередження виходу за межі полоси руху, що допомагає в межах системних кордонів при ненавмисному покиданні полоси руху, корегує траєкторію руху довертанням керма и, при встановленні опції, сигналізує його вібрацією. Розширена опційна версія системи додатково включає аварійний асистент, що розпізнає Ваш стан і, у випадку відсутності реакції на акустичні і вібраційні сигнали, активує автоматичне гальмування автомобіля аж до повної його зупинки.
Також Ви можете прийняти комплексне рішення – таке, як опційний асистентський пакет Тур, спеціально розроблений для умов тривалих поїздок і який поєднує в собі велику кількість асистентських систем.

Вражаючі показники

Спортивний агрегат

Крім варіативності Audi S6 Avant вражає своїм потужним дизельним двигуном (Розхід палива в комбінованому циклі: 6,2-6,3 л/100 км; CO₂ - в комбінованому циклі: 164-165 г/км). Завдяки потужності в 349 к.с. (257 кВт) і максимальному крутному моменту в 700 Ньютон-метрів він прискорюється з 0 до 100 км/г за 5,0 секунди.

Спортивний агрегат

Економічний і комфортний

Однією з особливостей наших V6-двигунів є електрифікація приводу. Система м’якого гібриду Mild-Hybrid-System з Ремінним Стартер- генератором RSG і 48-Вольтною батареєю, що входять в базове оснащення, являються основою забезпечення економічності і збільшеного їздового комфорту. Завдяки рекуперації система здатна забезпечити відновлення енергії, зберегти її і за необхідності вивільнити для інших цілей. Використання системи Start-Stop можливо, наприклад при швидкостях до 22 км/г. Коли Ви прибираєте ногу з педалі газу в швидкісному інтервалі від 55 до 160 км/г, двигун може вимикатися, переводячи автомобіль в режим руху накатом, додатково знижуючи показники розходу палива. До того ж електропривідний компресор підтримує турбонаддув, особливо в нижніх областях обертів двигуна, як при старті.

Індивідуальні налаштування автомобіля

З системою Audi drive select, що також доступна вже в серійному оснащенні, активно налаштовуйте свої їздові враження. Доступні режими налаштувань впливають на різні системи Audi S6 Avant, наприклад, на керованість, характеристики двигуна і технології, як то серійну систему регулювань жорсткості S-спортпідвіски, опційний спортдиференціал повного приводу quattro чи опційну систему повнокерованого шасі. Режим „individual“ дозволяє комбінувати різні налаштування кожної системи.

Індивідуальні налаштування автомобіля

Система динамічного рульового управління

Audi S6 Avant вже в базі оснащується системою прогресивного рульового управління, яка вражає своєю прямою реакцією, наприклад під час руху звивистим шосе чи при обгонах. Опційно доступна система динамічного повнокерованого шасі, яка ще більше підвищує їздовий комфорт. Ви відчуєте її переваги завдяки зменшеному радіусу розвороту і підвищеній стабільності в межах динамічних їздових кордонів, наприклад при русі на високих швидкостях і слизьких поверхнях.

Чистий и хара́ктерний – екстер'єр

Горизонтальна акцентованість ліній, нахилене заднє скло, кромковий спойлер даху – при першому оцінювальному погляді Audi S6 Avant підкупає своїм характерним силуетом. Численні S-специфічні елементи підкреслюють особливе положення моделі. 20-дюймові колеса входять в серійне оснащення, в якості опції Ви можете наважитися на 21-дюймові екземпляри, як і окрашені в червоний лак гальмівні супорти. У фронтальній проекції погляд притягує широка і пласка решітка радіатора Синглфрейм. Ключовими елементами, що визначають відмінності від базової моделі є наприклад решітка радіатора виконана в темному хромі і фронтальний спойлер з аеродинамічними лезами в алюмінієвій оптиці. Чотири кінцеві насадки випускної системи також в хромі.

Спортивний і комфортний – інтер’єр

Вже при відкритті передніх дверей Вас зустрічає перший передсмак в формі підсвічуванних алюмінієвих накладок порогів з ромбовидною S-емблемою – в інтер’єрі Audi S6 Avant домінує спортивна лінія. Серійні передні спортивні сидіння завдяки вигнутим боковинам забезпечують чудову підтримку при інтенсивному водінні. Опційно доступні також S-спортсидіння з ромбовидною прострічкою, S-емблемою і електроналаштуваннями. Ручка вибору передач на центральній консолі вже в серії йде з S-емблемою. Крім того доступні і інші численні варіанти індивідуалізації завдяки пропозиції пакетів оздоблення шкірою і варіантами декоративних накладок.

Всі пасажири – включаючи і на задніх сидіннях – насолоджуються щедрою пропозицією вільного простору в колінах і над головою. Про додаткові враження повноти задоволення попіклується опційний пакет якості повітря з іонізатором і ароматизатором. Опційний панорамний дах дозволяє наповнити салон сонячним світлом і можливістю додаткової вентиляції.

Спортивний і комфортний – інтер’єр

Вражає і виглядом ззаду

Не лише S6-бейдж вказує на те, що в даному автомобілі йдеться про Audi S6 Avant. Так само за модель говорять і дифузор в темному хромі, поперекова накладка в алюмінієвій оптиці, як і випускна система з чотирма кінцевиками труб виконані в хромі.

Вражає і виглядом ззаду
Новий Audi A6 Новий Audi A6

Audi представила в Женеві оновлений седан бізнес-класу

Дізнатись більше
Новий Audi A6 Avant Новий Audi A6 Avant

Компанія Audi представила свій Avant-гардний A6 восьмого покоління

Дізнатись більше
20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro 20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro

20 років після дебюту моделі представлено Audi A6 allroad quattro четвертої генерації. З серійним повним приводом, адаптивною пневмопідвіскою і підвищеним дорожнім просвітом він почувається однаково впевнено, як на шосе, так і поза його межами. потужні V6 TDI-двигуни пропонують достатньо тягового зусилля для буксування 2,5-тонного причепа. Завдяки своїй самостійній і виразній оптиці і, у порівнянні з попередником, ще більшим можливостям індивідуалізації, A6 allroad quattro задовольнить запити клієнтів які цінують комбінацію з виразного дизайну, універсалізм і високий комфорт.

Дізнатись більше