Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Чотири кільця. Чітка лінія. Новий Audi A7 Sportback

Не можливо не розпізнати, не можливо сплутати, A7. Від загострених ліхтарів головного світла з неповторною світловою сигнатурою через фронтальну проекцію з широкою решіткою Сінглфрейм і купеподібним силуетом і до скульптурного завершення задньої частини кузова – Audi A7 Sportback є послом революційної мови дизайну і одночасно носієм генів класичного quattro. Найкращий доказ того що можливо залишатися вірним обраній лінії, винайшовши її наново.

Галерея Audi A7 Sportback

Audi A7 Sportback #1

Audi A7 Sportback #9

Audi A7 Sportback #16

Audi A7 Sportback #5

Audi A7 Sportback #17

Мені потрібно більше інформації про Audi A7 Sportback

Згода на обробку персональних даних

Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ДП "Ауді Центр Віпос" з цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.'

Наші рекомендації

Надихаючі композиції з варіантів фарбування кузова та колісних дисків, стилістично комбіновані і організовані, щоб пасувати будь-якому смаку.

Наші рекомендації

Новий вимір свободи

Отримайте відчуття простору в новій якості: доступний на замовлення оптимізований панорамний скляний дах з на 60% відсотків більшою ніж у попередника прозорістю робить горизонт Вашим супутником у поїздці і сприяє натуральному освітленню салону проникаючим світлом. Сонцезахисна шторка в закритому стані гарантує 100% захист від проникнення сонячних променів і не значне нагрівання внутрішнього простору. За бажанням щільність світлового потоку може бути електрично від’юстована.

Новий вимір свободи

Придайте Вашому стилю вражень

Доступний під замовлення багатоколірний контурний пакет підсвічування налаштовує внутрішній простір за вашою уявою і придає інтер’єру додаткової індивідуальності і цінності. Тонкі фонові світлові полоси викреслюють контурні лінії, виділяючи панель приладів і дизайнерські елементи оздоблення, а також полегшують посадку і висадку в темряві.

Придайте Вашому стилю вражень

Неймовірні відчуття з характером ексклюзивності

Тут Ви завжди займаєте особливе місце: опційно доступні в пакеті Audi design selection передні сидіння з індивідуалізованим контуром в шкірі Валькона коричневий халцедон (сардер) з контрастною ниттю і кантом в сталевому сірому кольорі оптимально пасують до контурів Вашого тіла і дають максимальну підтримку при здійсненні будь яких маневрів під час їзди. Встановлені за бажанням система вентиляції сидінь і функція масажу реалізують в повній мірі Ваше бачення комфортності відчуттів.

Неймовірні відчуття з характером ексклюзивності

Плюс до спортивності

Починаючи з типово спортивного багатофункціонального керма в 3-спицевому дизайні зі скошеним нижнім сегментом, обтягнутого чорною перфорованою шкірою, далі через високоякісні декоративні накладки з темного полірованого алюмінію і до педалей і тримача ноги з неіржавіючої сталі – опційний S line спорт пакет загострює атлетичний характер Audi A7 Sportback ще більше і дає Вашим прагненням більшої спортивності достатньо простору.

Плюс до спортивності

Вірний смак на кожен смак

Стиль? Саме так! З пакетом Audi design selection, який пропонує гармонічний вибір з особливих матеріалів і варіантів фарбування для
салону Вашого автомобіля. Наприклад відбірні і високоякісні декоративні накладки в натуральній сірій березовій текстурі, витончено доповнюють елементи інтер’єру виконані зі штучної шкіри в коричневому сардарі, оздоблені контрастною сіро-сталевою ниттю.

Вірний смак на кожен смак

Кокпіт нової епохи

Чистий, безшовний і як суцільнолитий: 10,1- та 8,6-дюймові HD-тач-дисплеї MMI High з високою роздільною здатністю безступенево інтегровані в панель приладів і віддають сцену демонстрації прогресивної концепції управління, яка на це заслуговує. На верхньому дисплеї водій керує всім інфотейнментом. Нижній відкриває доступ до функцій управління кліматом, опцій комфорту і передачі текстових команд.

Кокпіт нової епохи

Обслуговування за натисканням клавіші. Без самої клавіші.

Менше кнопок, більше комфорту: революційна концепція управління MMI touch response пропонує переваги простого та інтуїтивного обслуговування подібно класичному смартфону і завдяки зворотному хаптичному відклику робить управління системами впевненим навіть під час їзди. Саме це є вирішальною перевагою технології MMI: торкаючись дисплею Ваш палець не викликає моментальної активації функцій – для цього потрібно натиснути з певним легким зусиллям. Лише тоді Ви отримуєте механічний імпульс підтвердження, в парі зі звуком натискання. Для більш чіткої інформативності. І безпечної поїздки.

Обслуговування за натисканням клавіші. Без самої клавіші.

Мапи на вибір

Для кожної ситуації відповідна мапа: тримайте в полі зору класичне 2-вимірне відображення навігатора чи відкрийте для себе околиці в тривимірному форматі з віртуальними моделями міст, чи скористайтесь супутниковими зображеннями від Google Earth, включаючи супроводжуючу інформацію по місцевості, назви вулиць і розширену інформацію по цікавих місцях.

Мапи на вибір

Прислуховуючись до слів

В новому Audi A7 Sportback Ви маєте можливість за допомогою голосового управління активувати численні функції. Можливим це стає завдяки опційному додатку Interaktion – розумному мовному асистенту, що розуміє формулювання і запроси на мові з повсякденного вжитку. Поділіться з Вашим навігатором – куди Вам потрібно дістатися, продиктуйте SMS чи змініть хвилю радіомовлення. Все в натуралістичній формі і без відволікання від кермування.

Прислуховуючись до слів

Навколо звуку з топовим звучанням

Перетворіть Ваш Audi в мобільний концерт-хол з опційною аудіосистемою Bang & Olufsen Advanced з 3-вимірним звучанням. 19 динаміків і 1.820 Вт потужності створюють справжню пристрасну звукову атмосферу на всіх місцях в салоні. Вбудовані в передню стійку даху динаміки при цьому відтворюють особливе просторове звучання. Автоматично висувні акустичні лінзи в панелі приладів детально передають всі тональності композиції. І спеціальні Privacy Boxen піклуються про те, щоб при телефонній розмові через систему голосової комунікації приватне залишалось приватним.

Навколо звуку з топовим звучанням

Клімат та комфорт за Вашими побажаннями

Опційний 4-зонний клімат-контроль пропонує можливість індивідуальних налаштувань клімату для всіх сидінь. Чутливі сенсори розпізнають
пасажирів і встановлюють відповідні налаштування за персональними вподобаннями. При цьому спеціальні фільтри тонкої очистки запобігають проникненню з повітрям до салону часточок пилу та алергенів. З опційним пакетом Air Quality якість повітря ще збільшується: завдяки двом ароматизаторам та іонізатору повітря зменшується втомлюваність і навпаки зростає уважність.

Клімат та комфорт за Вашими побажаннями

Світло з цифровими налаштуваннями

Доступні під замовлення HD Matrix світлодіодні фари є візитівкою нової мови дизайну світла A7 і виходять з тематики цифрового світу: розділені на 12 світлових сегментів з вузькими проміжками викликають асоціацію з принципом цифр 0 та 1.

Світло з цифровими налаштуваннями

Світло, як створене на замовлення

Опційні HD Matrix світлодіодні фари створюють точне, і подібне до денного, освітлення маршруту руху при одночасній їх економічності і тривалості життєвого циклу. Розумні камери розпізнають довкілля і утримують вулицю в полі світлового потоку праворуч. Далеке світло розподілено на поодинокі світлові сегменти, які, в залежності від ситуації, активуються чи вимикаються, або приглушуються. Зустрічні чи слідуючи попереду автомобілі при цьому не засліплюються, а простір між ними та довкола них повністю освітлюються. Світлові сегменти також переймають на себе функції бічних вказівників поворотів: Фокусування здійснюються на підставі отриманих від MMI Navigation plus даних по ділянці руху.

Світло, як створене на замовлення

Світло. Світліше. Лазер.

Опційні HD Matrix світлодіодні фари з системою лазерного світла Audi Laserlicht є ідеальним джерелом світла для погляду в далечину. Лазерне світло доповнює світлодіодні елементи далекого світла поза межами закритого населеного пункту на швидкостях від 60 км/год і досягає 10-кратної світлової інтенсивності і вдвічі збільшеної дальності бачення при 30 відсотковій економії енергії у порівнянні зі стандартними світлодіодними технологіями. Оптична відмінність лазерних фар в x-подібному відбивачеві і розпізнаваному елементі блакитного кольору.

Світло. Світліше. Лазер.

Кінцевий акт з доповненням

Пронизуюча світлодіодна полоса на харизматично скульптурно виліпленій задній частині пропонує контрастне освітлення великої площі для автомобілів що слідують позаду і одночасно доповнює оптичне сприйняття дизайну автомобіля. Динамічне світлове відображення опційної функції Coming-Home-/Leaving-Home здається футуристичним і робить Ваш від’їзд та прибуття справжньою подією.

Кінцевий акт з доповненням

Класичний

Здається пуристичним, стримано благородним чи просто стильним. 20-дюймові алюмінієві ковані диски в V-дизайні подвійної 5-променевої спиці створюють разом з лакуванням в Сірому Тайфуні металік (Taifungrau Metallic) оптимальну комбінацію елегантності поза часовим виміром.

Класичний

Спортивний

Підкресліть прогресивний і спортивний характер Вашого Audi A7 Sportback: з 21-дюймовими алюмінієвими кованими дисками Audi Sport в V-дизайні 5-променевої зірки, лакуванні Блакитний Небосхил металік (Firmamentblau Metallic) та, за бажанням, доступним пакетом екстер’єру S line, серед іншого S-специфічними переднім і заднім бамперами, Sline-специфічним дифузором в матовому чорному титані (Titanschwarz matt), як і кінцевиками вихлопної системи і хромованими накладками.

Спортивний

Видатний

Не лише підкреслюйте динамічний характер Вашого Audi A7 Sportback – ще загострюйте його. З комбінацією з 21-дюймових алюмінієвих литих колісних дисків в V-дизайні 5-проміневої зірки і лакуванням в Блакитному Тритоні металік (Tritonblau Metallic). Для неповторної демонстрації з видатними акцентами.

Видатний

Цілевказівник на всіх шляхах

Майбутнє сучасної мобільності вже сьогодні: відчуйте розумні Асистентські системи и систему автономного управління нового часу. Зробіть наступний крок на шляху до пізнання пілотованого управління нової цифрової ери.

Цілевказівник на всіх шляхах
Audi A7 Sportback „2019 World Luxury Car” Audi A7 Sportback „2019 World Luxury Car”

Audi A7 Sportback в рамках цьогрічного Міжнародного автошоу в Нью-Йорку отримує титул “Світовий люксовий автомобіль року”, повторюючи для бренду минулорічне досягнення з моделлю А8.

Дізнатись більше
Новий Audi A7 Sportback Новий Audi A7 Sportback

Спортивне обличчя Audi у верхньому класі

Дізнатись більше
Новий Audi A7 Sportback Новий Audi A7 Sportback

Спортивне обличчя Audi у верхньому класі

Дізнатись більше