Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Доводить справжній розмір Audi A8 L

Відмінний комфорт, технології легкосплавної побудови кузова та дизайн поза часом роблять Audi A8 L лідером інновацій в люкс-сегменті. В
ньому зустрічаються впевнена дорожня динаміка і неперевершений комфорт для задніх пасажирів – наприклад з опційними релакс-кріслами і відкидними панелями сидінь для відпочинку ніг з електроприводом чи інтегрованою керуючою інформаційно-розважальною системою для задніх сидінь Rear Seat Entertainment. Широка пропозиція корисних асистентських систем і фари Audi Matrix LED підкреслюють претензії на лідерство A8 L.


Галерея Audi A8 L

Audi A8 L #8

Audi A8 L #3

Audi A8 L #9

Audi A8 L #5

Audi A8 L #7

Флагман з історією

Престиж и динаміка – виражені в кожному ексклюзивному елементі дизайну A8 L. Не зважаючи на абсолютно наново переосмислену концепцію екстер’єру, широко и потужно розставлені колісні арки віддають заслужену данину легендарному Ur-quattro

Флагман з історією

Дизайн нової ери

Audi A8 L задає нових трендів в стилі, виконуючи обіцянки закладені в дизайні студійного концепт-кару Audi prologue. Фронтальна проекція з широкою фірмовою решіткою радіатора синглфрейм і опційні світлодіодні фари Audi Matrix HD з лазерним світлом демонструють прогресивну елегантність нової ери. Широко і потужно розставлені колісні арки в свою чергу повертають до спортивного коріння неповторних легендарних Ur-quattro. І коронуюче завершення: вузькі, тривимірні формовані органічні светлодіодні матричні задні ліхтарі, що у поєднанні зі злегка нахиленою задньою частиною придають візуальної динамічної напруженості силуету.

Все в полі зору

LED-технологія завдячуючи великій дальності світлового потоку при одночасній енергетичній економічності безспірно належить до топових досягнень інженерії. І зараз і вона перевершена. А саме за найважливішим фактором: HD Matrix LED (матричні світлодіодні з високою роздільною здатністю) - ліхтарі з Audi Laserlicht (лазерним світлом), опційно в A8 L, сягають 10-кратной світлової інтенсивності. Пучки їх променів перетворюють ніч в день. Дальність видимості з цим лазерним доповненням у порівнянні з конвенційною технікою зростає вдвічі. При цьому мова йде не лише про покращення видимості: системна камера на лобовому склі розпізнає джерела світла, що виходять від зустрічного руху і дозволяє автоматично скорочувати зону освітлення, не засліплюючи таким чином зустрічний транспорт. Завдяки збільшеній кількості світлових сегментів зони затемнення можуть налаштовуватися з прецизійною точністю. І вся система звісно ж працює автоматично, створюючи додаткові передумови для підвищення комфорту і рівня безпеки на дорозі в нічній поїздці. HD Matrix LED-ліхтарі з Audi Laserlicht є опцією в A8 L і характерний блакитний X-сегмент в фарі вказує на його наявність.

Фінальний акцент

Задні OLED-ліхтарі в 3D-форматі створюють особливу світлову графіку, що робить дизайн нового Audi A8 L незабутнім. OLED (органічна світлодіодна)-технологія дозволяє створювати однорідне представлення геометричних форм з можливістю безступінчастого регулювання яскравості. Завдяки світлодіодній стрічці в комбінації з задніми ліхтарями, що виконані за OLED-технологією новий Audi A8 L безпомилково впізнаваний і в темряві. А процес відкривання і закривання автомобіля вже сам є особливим світловим шоу. Але переконливим є не тільки сам світловий дизайн, але і рівень безпеки, що зріс завдяки відмінній помітності в темряві.

Ваш особистий вільний простір

A8 L пропонує Вам значно більше свободи – як в просторі, так і в оздобленні. З програмою індивідуалізації Audi exclusive Ваші особисті уявлення про дизайн набувають форм: все опційне розмаїття вільно конфігуроване, наповнюючи екстер’єр блиском нових відбиваючих фарб, як то Блакитний Ара з кришталевим ефектом (Arablau Kristalleffekt), Сірий Судзука (Suzukagrau Metallic), Зелений Гудвуд з перлинним ефектом (Goodwoodgrün Perleffekt) і Коричневий Іпанема (Ipanemabraun Metallic).

Ваш особистий вільний простір

Важковаговик в технологіях полегшених конструкцій

Новий Audi A8 L, як і його попередник використовує інноваційні технології полегшених конструкцій. Завдяки концепції побудови кузова з композитних матеріалів його вагові характеристики ще більш оптимізувались. Одночасно при цьому жорсткість кузова на кручення зросла на третину.


Нова активна підвіска Audi AI Active Suspension помітно підвищує їздовий комфорт і динаміку руху в будь-якій дорожній ситуації.

Розумний розподіл

Випереджувальна активна підвіска, опційна для A8 L, має два головні завдання. По-перше, всеохоплююче і ефективно забезпечує поперекову і продовжну стабілізацію автомобіля за будь-яких навантажень і з врахуванням якості дорожнього покриття, протяжності маршруту і швидкості. І це в свою чергу веде до значно більш високого рівня комфорту. По-друге інноваційна система підвищує рівень пасивної безпеки: і без того, завдяки quattro, прекрасне зчеплення з дорожнім покриттям при повному гальмуванні додатково оптимізує розподіл зусиль на всі чотири колеса. Занурення кузова при гальмуванні активно балансуються за одночасного скорочення довжини гальмівного шляху. При загрозі бічного зіткнення менше ніж за пів секунди кузов автомобіля припіднімається з загрозливого боку до 80 мм, підвищуючи захищеність салону.


Весь функціонал реалізується завдяки тому, що вперше, підвіска працює повністю електромеханічно, перерозподіляючи ситуативно-обумовлено необхідні сили індивідуально на кожне з коліс. Центральний блок управління аналізує, сигнали, що надходять від бортових датчиків (сенсорів) і передає відповідні команди на електромагнітні клапани, які плавно регулюють демпфуючу силу кожного з амортизаторів.

Розумний розподіл

Енергоефективність в серії

Audi A8 L вже в базовому виконанні оснащений м’яким гібридним приводом Mild-Hybrid. Комбінація двигуна внутрішнього згоряння, 48-вольтного стартового генератору водяного охолодження з ремінним приводом і потужної літій-іонної батареї вперше стає доступною в серійному автомобілі. Нова комбінація стає осново. для цілого ряду покращень, що орієнтовані в першу чергу на досягнення енергоефективності і підвищення комфорту.
Ремінний стартер-генератор (RSG) виконує подвійну функцію: він працює в якості електродвигуна і власне генератора. В своїй першій ролі він створює солідний крутний момент в 60 Нм, що Audi A8 L використовує в унікальній функції: при досягненні завданої швидкості, в діапазоні між 30 і 160 км/г подача палива припиняється до 40 секунд і рух продовжується в комфортному режимі накатом, без викидів шкідливих речовин. RSG має достатньо потужності для моментального повторного запуску двигуна. Ви лише натискаєте педаль газу – і двигун знову включається в роботу.

Генератор також демонструє свої переваги при сповільненні: спільно з потужною батареєю, що розташована за задньою віссю, він працює в режимі інтенсивної рекуперації, повертаючи автомобілю витрачену енергію. В багатьох ситуаціях система відновлюваної енергії дає більше ефекту, ніж рух накатом – за чим в постійному режимі слідкує, оцінюючи їх ефективність, система приводного менеджменту A8 L. Цієї ж цілі слугують данні, що надходять від фронтальної камери і, опційно, від асистента ефективності з актуальними маршрутними покажчиками і оціночними даними, які отримуються від комплекту сенсорів.

Енергоефективність в серії

Нова ера управління

Кожний швидкісний режим несе в собі особливості в керованості автомобіля. В той час, як в нижньому швидкісному діапазоні йдеться про керованість, то пізніше стає витребуваною, окрім маневреності, ще і стабільність поведінки автомобіля. Керованість має своє визначення: Ваш автомобіль поєднує, наприклад маневреність Audi A4 з комфортом люкс-лімузину і при русі на звивистому шосе Ви перекладаєте кермо на менші кути повороту (прямий відклик). Маневреність Ви відчуєте, як задоволення від їзди, динамічності і спонтанності. Стабільність проявляє себе в високій курсовій стійкості навіть за випадкових рухів керма.

З технічної точки зору тут ховається протиріччя, яке до того вимагало знаходження компромісного рішення: виводити на перший план керованість, чи прямоту відклику рульового управління. Динамічне повнокероване шасі вирішує це споконвічне питання завдяки активному рульовому впливу на передню і задню вісі, що координується центральним блоком управління. Алгоритм управління обирає найбільш оптимальні кути повороту передніх і задніх коліс в залежності від актуальної дорожньої ситуації.

Таким чином досягається покращена керованість: в міському потоці, наприклад при поворотах чи паркуванні істотно знижується зусилля на кермі – радіус повороту зменшується за рахунок протилежної направленості коліс задньої вісі. При русі на автомагістралі Ви насолоджуєтесь
динамічністю і курсовою точністю утримання, наче пересуваєтесь по рейках. Динамічне повнокероване шасі при цьому забезпечує стабільну поведінку автомобіля, повертаючи обидві пари коліс в напрямку руху. Подібні ж враження Ви відчуваєте перебуваючи в спокої на задньому ряду сидінь.

Нова ера управління

Вражаючий інтелектуальними системами

Інноваційні асистентські системи A8L піднімають Ваші їздові враження в пунктах комфорту і безпеки на принципово новий рівень

Мандрувати краще в безпеці

В Audi A8 L Ви відчуваєте себе в повному спокої і безпеці. Ваша впевненість базується на, до цього моменту виключній, мережевій системі безпеки, що представляє собою сполучення інтелектуальних сенсорів і алгоритмів, які забезпечують безпеку і комфорт Вашої поїздки в будь- якій дорожній ситуації, включаючись в дію на швидкісній автомагістралі і підтримуючи Вас при паркуванні. До 41 асистентської системи розпізнають і оцінюють актуальну дорожню обстановку під час руху, за необхідності забезпечуючи Вас додатковою інформацією і активно вмикаючись, якщо ситуація може ставати критичною.

З таким всеохоплюючим комплексним оснащенням Audi робить гігантський крок до повністю автономного управління.

Мандрувати краще в безпеці

Елегантність в новому світлі

Високоточні світловоди, що входять в пакет багатоколірного контурного освітлення, створюють особливу атмосферу кольорових рішень підсвічування салону, надаючи додаткових акцентів в дизайні внутрішнього простору автомобіля і виводячи його на якісно більш високий рівень.

Масштаби в найменших деталях.

Абсолютно не важливо короткі чи довгі відстані: з Audi A8 L Ви впевнені, що прибудете до місця призначення без найменшої напруги. Про це попіклується багате оснащення, здатне задовольнити найбільш високі запити комфорту і зручності – до, під час і після поїздки. A8 L ще більше розширив типове для Audi їздове задоволення до рівня насолоди від самої поїздки. Пасажири, що обіймають задній ряд комфортних сидінь, в повній мірі відчувають розкішну пропозицію вільного простору, що чутливо зросла у порівнянні з моделлю-попередником. В той час, як технології активної підвіски пропонують в будь-якій їздовій ситуації необмежений комфорт і динамічні враження, лінії фонового підсвічування, які охоплюють периметр салону, як і інноваційні функції систем комфорту і інтертейнменту, забезпечують задоволення найвищого порядку від мандрівки. Не знайти іншого місця, де можливо було б настільки ефективно розслабитися і відпочити, як на сидінні, що знаходиться за переднім пасажирським, що пропонує, завдячуючи своїм численним налаштуванням положення, найвищий комфорт, опційно доступну функцію масажу і відкидну підтримку для особливо зручного положення ніг. Регулювання переднього пасажирського сидіння дозволяють його зміщення
максимально вперед зі складанням спинки і утворення більшого простору для ніг заднього пасажира, додатково пропонуючи функцію масажу ступенів ніг, інтегровану в його спинку. Прекрасним завершенням опису Вашої зони спокою стане набір інфотейнменту з двох планшетів Audi Tablets зафіксованих за підголівниками передніх сидінь Audi A8 L.

Коли якість повітря стає розрізняльною

Пакет Air Quality – натисканням клавіші по всьому простору салону поширюється дуже приємний витончений аромат. Всього доступні два спеціально зкомпонованих для автомобіля варіанти аромату. Інтенсивність ароматизації має триступеневе регулювання через MMI touch response. Одночасно з ароматизацією відбувається фільтрація і очищення зовнішнього повітря, що надходить в салон. Крім того, якість повітря помітно покращується його іонізацією.

Ви відчуваєте різницю

Салон нового Audi A8 L зустрічає абсолютно новою концепцією управління. Сенсорні дисплеї з тактильним зворотнім зв’язком замінили класичні панелі приладів з перемикачами і створюють візуальні враження більшої елегантності. Інтуїтивне управління пристроями забезпечує неповторний комфорт також і для задніх пасажирів.

Так відчувається майбутнє

Ще більш всеохоплюючи ніж колись слідує Audi A8 L в уніфікації елементів управління. Дане стає можливим завдячуючи послідовному використанню сенсорних дисплеїв, що дозволяють звести весь пакет функціоналу до мінімального інтерфейсу. Використання дисплеїв відбувається абсолютно інтуїтивно: торканням і прогортанням Ви граючи обираєте і активуєте необхідні функції чи знаходите потрібну інформацію. Активуючи функцію, Ви отримуєте тактильний и акустичний відгук дисплею. Практично, як натискання кнопки — тільки відчутно краще. Значною кількістю функцій можливо управляти абсолютно без використання пальців рук: з голосовим асистентом вперше стає доступним управління голосом, яке не базується на використанні стійких визначень і команд, а орієнтовано на ведення природного діалогу.

Персоналізовано і інтуїтивно

Система Audi MMI революціонувала навігацію користувача. Її перевага в інтуїтивній чіткості і виключних сенсорних якостях. Цьому ж підпорядковані властивості нового покоління системи, що послідовно переносить Вас в цифровий космос і одночасно дивує ще більшою деталізацією. Наприклад дозволяючи динамічну актуалізацію картографічних даних навігаційної системи, як в топографічному, так і розширеному тривимірному представленні моделей міст, для того, щоб ще точніше вести Вас до цілі. Але перш за все, і це наступне революційне нововведення, MMI touch враховує Ваші переваги і звички: Ви можете конфігурувати систему за Вашими особистими вподобаннями і зберігати ці налаштування – роблячи Ваш A8 L ще більш персоналізованим.

Найвищий комфорт також і в другому ряду

За бажанням, Ви як пасажир на задньому ряду сидінь A8 L, отримуєте повне управління функціями комфорту і комунікації. Rear Seat Remote – з’ємний елемент управління з дисплеєм виконаним за технологіями органічних світлодіодів (OLED) з широким функціоналом управління внутрішніми системами автомобіля, можливий до використання і в якості телефону.

Новий Audi A8: майбутнє автомобілів класу люкс Новий Audi A8: майбутнє автомобілів класу люкс

Світова прем’єра у якості флагманської моделі на саміті Audi у Барселоні.

Дізнатись більше
Дебют нового Audi A8 Дебют нового Audi A8

Новий седан Audi A8 показали публіці на прем'єрі «Людини-павука».

Дізнатись більше
Перший показ нового Audi A8 Перший показ нового Audi A8

Новий Audi A8 дебютує у кінофільмі «Людина-павук: Повернення додому».

Дізнатись більше