Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Перший чисто електричний Sportback від Audi.

Повний привід quattro, до 408 к.с. (300 кВт) потужності і до 446 кілометрів запасу ходу – готуйтеся отримати нове їздове задоволення з гострими враженнями. Audi e-tron Sportback поєднує в собі чисті емоції з новою інтерпретацією дизайну кузова Coupé. З Audi e-tron Sportback 50 quattro і Audi e-tron Sportback 55 quattro Вам пропонується вибір рівня динамічних вражень.


Галерея Audi e-tron Sportback

Audi e-tron Sportback #4

Audi e-tron Sportback #13

Audi e-tron Sportback #1

Audi e-tron Sportback #14

Audi e-tron Sportback #5

Естетичний першопроходець

Audi e-tron Sportback вражає своїм спортивним стилем і одночасно елегантністю. Атлетичні елементи дизайну на рівні порогів візуалізують глибину розташування акумуляторної батареї акцентуючи низький центр важкості автомобіля. У фронті особливо виділяється велика псевдорешітка радіатора синглфрейм в октагональному дизайні з вертикальними планками. Плавно спадаюча лінія даху в задній частині є безумовним атрибутом кузова Sportback.

Спортивна індивідуалізація

Audi e-tron Sportback від народження ікона дизайну, якій Ви з опційним пакетом екстер’єру S line можете придати додаткових спортивних акцентів. З характерними повітроводами, заднім спойлером і полірованими алюмінієвими накладками порогів Ви додаєте не тільки ще більшої спортивності автомобілю, але і привносите на дорогу порцію екстравагантності.
Audi e-tron Sportback виразний в будь-якому варіанті доступного лакування кузова – обирайте свій, що відображає Ваш виключний характер – Блакитний Антігуа, Червоний Каталунія, Сірий Дайтона, Білий Льодовик чи Бежевий Сіам в металіку.

Екстраверт і всередині

Інтер’єр Audi e-tron Sportback пропонує гармонізовану комбінацію з цифрових технологій і комфорту. Audi virtual cockpit і система MMI підтримують інтуїтивне управління. Опційно доступний панорамний скляний дах забезпечує приємну насичену сонячним світлом атмосферу в салоні і якісний мікроклімат завдяки ефективній вентиляції.

Екстраверт і всередині

Дизайн доповнений іміджом

Придайте з опційно доступним для Audi e-tron Sportback пакетом стилізації інтер’єру S line додаткових спортивних акцентів. Передні спортивні сидіння з оббивкою прикрашеною S-емблемою забезпечують ідеальне положення тіла. Також в пакет серед іншого входять оббите шкірою спортивне кермо та підсвічувані накладки порогів з алюмінієвими вставками.

Дизайн доповнений іміджом

Незвичний погляд назад

Опційно доступні для Audi e-tron Sportback віртуальні зовнішні дзеркала заднього виду представляють собою пласкі носії з інтегрованою системою камер, які передають зображення в цифровому форматі на внутрішні висококонтрастні дисплеї виконані за технологією органічних світлодіодів OLED. Навіть в темряві, автомобілі, що перебувають позаду, розпізнаються максимально чітко. Для отримання оптимальної зони огляду Ви можете її налаштувати використовуючи сенсорні функції внутрішнього дисплею.

Інтуїтивні імпульси

Система MMI Navigation plus з технологією MMI touch response в кокпіті Audi e-tron Sportback настільки ж проста і логічна в управлінні, як і сучасний смартфон. Ви керуєте топовою мультимедійною системою за посередництва двох великих повнокольорових дисплеїв в центральній консолі. Завдяки сенсорній технології при будь-якій дії Ви отримуєте відчутний тактильний зворотній зв’язок.

Інтуїтивні імпульси

Електрифікована динаміка

Повністю електрична система приводу Audi e-tron Sportback складається з двох електродвигунів, що розташовуються на передній і задній вісях автомобіля. Завдяки загальній системній потужності до 408 к.с. (300 кВт) і максимальному крутному моменту до 664 Нм, Audi e-tron Sportback 55 quattro прискорюється в Boost-режиме з 0 до 100 км/г за 5,7 секунди. Максимальна швидкість обмежена на позначці в 200 км/г.


Прогресивна підтримка рульового управління

Система прогресивного рульового управління Audi e-tron Sportback оптимізує поведінку автомобіля при реакції на роботу керма. В місті Ви прикладаєте незначних зусиль при роботі кермом на парковці чи при маневруванні в потоці, на звивистих же магістралях точна і динамічна керованість забезпечують більш високу контрольованість поведінки автомобіля.

Прогресивна підтримка рульового управління

Адаптивний і комфортний

Техніка, що найбільше відповідає Вашому стилю їзди: опційно доступна спортивна пневмопідвіска Audi e-tron Sportback автоматично регулює кліренс автомобіля, як і жорсткість амортизації, одночасно підвищуючи їздові комфорт і динаміку. Через систему управління їздовою динамікою Audi drive select Ви можете самостійно підібрати режим з найбільш оптимальними ходовими якостями.

Адаптивний і комфортний

Досягати цілей

Високий запас ходу Audi e-tron Sportback, що сягає до 446 кілометрів забезпечує високовольтна батарея ємністю 95 кВт/г. Цьому ж сприяє система рекуперації – отримуючи відновлювану енергію - при більш ніж 90% всіх сповільнень Audi e-tron Sportback здійснює рекуперацію виключно за рахунок власних електродвигунів.

Коротко про ємність акумуляторної батареї

Загальна ємність високовольтної батареї електромобіля розділяється на “брутто” і “нетто” ємність. Брутто-ємність складає максимальну фізичну ємність батареї. Але для захисту від саморозряджання, для збільшення її життєвого циклу і створення резерву енергії для аварійного запуску, теоретично доступний запас енергоємності технічно обмежений. Тобто фактично доступна для використання автомобілем ємність акумуляторної батареї і складає Нетто-ємність.

Коротко про ємність акумуляторної батареї

Заряджання вдома

Практична зарядна система e-tron compact - Ваша можливість для забезпечення заряджання Audi e-tron Sportback вдома. Вона підключає автомобіль до сумісної домашньої системи енергоменеджменту і автоматично регулює потужність заряджання в залежності від загального навантаження на домашню енергосистему та використовує переваги дії зниженого тарифу на електроенергію в нічний час.

Заряджання вдома

Заряджання на публічних зарядних станціях

Audi e-tron Sportback можливо швидко та зручно заряджати під час поїздки, обравши одну з загальнодоступних мереж зарядних станцій. Для отримання послуги необхідно лише встановити відповідний додаток постачальника на своєму смартфоні та зареєструватися в ньому.

Заряджання на публічних зарядних станціях

Простір для ідей

Audi e-tron Sportback є гармонійною комбінацією спортивного характеру, функціональності і повсякденної практичності. Салон пропонує багато простору і можливостей - пасажири заднього ряду сидінь мають достатньо свободи над головою і в ногах.

Простір для ідей

Об’єм багажного відділення складає 615 літрів. При складених сидіннях заднього ряду у Вашому розпорядженні 1.665 літрів багажного простору.

Концепт Audi e-tron Sportback Концепт Audi e-tron Sportback

Audi представила універсальний концепт-кар на автосалоні Шанхаї

Дізнатись більше
Електричний дебют - Audi Q4 e-tron Concept Електричний дебют - Audi Q4 e-tron Concept

Женевський Міжнародний автосалон 2019 року став площадкою для презентації наступного кроку марки з чотирма кільцями в електрифікації модельного ряду: Audi Q4 e-tron concept таке ім’я носить компактний чотиридверний SUV довжиною 4,59 метри.

Дізнатись більше
Audi e-tron GT Conzept - третій передсерійний Audi e-tron GT Conzept - третій передсерійний

Третім серійним електрокаром від Audi, який дебютує вже наступного 2020 року стане чотиридверне спорткупе - e-tron GT.

Дізнатись більше