Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 991,919.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,674,929.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,928,878.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,204,131.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 796,434.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,302,662.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,679,530.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,663,923.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,698,654.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,749,811.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Новий Audi Q3 Багатогранний талант

Новий Audi Q3 – справжній сімейний SUV зі всебічними талантами. В своєму другому поколінні він представляється не тільки оптично підрослим, але і, завдяки щедрій пропозиції простору, широкій варіативності і численним практичним деталям, демонструє свою зростаючу цінність. Атлетичний фронт нового Audi Q3 формують решітка радіатора Синглфрейм в октагональному дизайні і великі бічні повітроводи. Просторовий концепт обіцяє достатній об’єм: в залежності від позиціонування заднього дивану і його спинки, багажне відділення становить від 675 до 1525 літрів. До того ж компактний кросовер оснащений численними технологічними рішеннями в області систем інфотейнменту, як наприклад, базовою цифровою панеллю приладів і великим сенсорним дисплеєм системи MMI. Під час поїздки містом, в тривалій мандрівці і при паркуванні розумні асистентські системи підтримують водія, забезпечуючи ще більше комфорту в новому Audi Q3

Audi Q3 вже доступний під інтдивідуальне замовлення в базовій комплектації від 29.337 Євро

Галерея Audi Q3

Audi Q3 #3

Audi Q3 #9

Audi Q3 #7

Audi Q3 #1

Audi Q3 #4

Потужність і виразність

Вісім вертикальних сегментів розподіляють решітку радіатора з її рамкою в октагональному дизайні і відображають SUV – характер Audi Q3. Хайлайтом бічного профілю є світлова графіка, що формується фарами і задніми ліхтарями. Висока плечова лінія, формально з’єднуючи їх, забезпечує своїми мускулистими напливами над колісними арками загальне атлетичне сприйняття. Контури автомобіля акцентують quattro- гени і придають SUV враження більшої ширини. Контрастні накладки колісних арок додатково посилюють позашляхове сприйняття. Довгий спойлер заднього канту даху, фланкує заднє скло і з задньою стійкою даху формує стрімкість силуетних ліній. Підкреслено спортивне представлення автомобіля забезпечує пакет оснащення S line, в якому більшість елементів і деталей додатково акцентовані іншим кольором. Також до пакету оснащення належать спортивна підвіска, 20-дм колісні диски, і матричні світлодіодні фари.


Просторовий концепт нового Audi Q3

Об’єм і варіабельність: просторовий концепт

Новий Audi Q3, виходячи з його збільшених розмірів займає нішу у верхньому сегменті компактних SUV: типово для сегменту пропонуючи зручну
посадку в автомобіль і добрий огляд, одночасно з по-спортивному поставленим положенням сидінь. Кермо розташоване відповідно прямо. Сидіння опційно з електричними налаштуваннями. Його подовжена колісна база забезпечує достатню пропозиція вільного простору в області колін, над головою і в ліктях. Особливою пропозицією є високоваріабельний розподіл простору салону доступний вже в серійному виконанні: задній ряд сидінь може зсуватися вздовж салону, а його розподілена на три сегменти спинка має 7 рівнів налаштувань кута нахилу. В залежності від позиції заднього ряду і нахилу спинок сидінь багажне відділення пропонує до 675 літрів об’єму. З укладеними спинками сидінь – об’єм вантажного простору зростає до 1.525 літрів. У поєднанні з опційно доступним комфортним ключем активація відкривання/замикання задньої двері багажного відділення може здійснюватись рухом ноги.


Практичні деталі

Вантажна поверхня багажного відділення має до трьох рівнів регулювань по висоті, при цьому низький рівень завантажувального канта, що складає 748 мм, полегшує завантаження важких і габаритних предметів багажу. Не виникає необхідності у використанні багажної полиці (полиці для капелюхів) – вона знайде своє місце під полом багажного відділення. Для додаткового комфорту при тривалій поїздці Audi в якості опції пропонує пакети додаткового оснащення, що включають сітки на спинки передніх сидінь, полиці для предметів під водійським сидінням, спеціальну сітку для фіксації багажу, як і світлодіодне підсвічування, вбудоване в підйомну кришку багажного відділення. Полегшений доступ в сам багажний відсік забезпечує його кришка з електроприводом.

Практичні деталі

Різностороння варіативність

Так заднє сидіння може зсуватися вздовж салону на 150 мм. Його розподілена у співвідношенні 40:20:40 на три сегменти спинка має 7 рівнів установки кута нахилу. Опційно доступний підлокітник з двома тримачами для стаканів інтегрований в задній ряд сидінь. В залежності від положення заднього ряду сидінь і позицій їх спинок, об’єм багажного відділення складає від 530 до 675 літрів. З повністю складеними спинками він зростає до 1.525 літрів.

Різностороння варіативність

Інтелектуально мережевий і повноцифровий.

Концепція управління і відображення інформації сімейного SUV демонструє себе в повністю цифровому форматі: вже в базовій комплектації він оснащений MMI Radio і цифровою панеллю приладів з діагоналлю екрану 10,25 дюйми, що обслуговуються з багатофункціонального керма. В топовій версії опційного оснащення MMI Navigation plus включає додатковий 10,1-дм сенсорний дисплей і систему натуралістичного голосового управління, забезпечуючи ще більш високий комфорт управління автомобілем. Всі данні, як то функціонал системи MMI, швидкість, кількість обертів, відображаються в опційному 10,25-дм Audi virtual cockpit, постійно утримуючись в прямому полі зору з можливістю конфігурування налаштувань відповідно до Ваших потреб. За неповторну звукову атмосферу в салоні піклуватиметься опційна аудіосистема Bang & Olufsen Premium Sound System.

Інтелектуально мережевий і повноцифровий.

Audi connect

Портфоліо від Audi connect – входить в базове оснащення топової версії медіасистеми – ідеальним чином доповнює навігацію. До переліку служб належать серед іншого, інформація про трафік у режимі реального часу, пошук об’єктів за інтересами (POI), як і данні про паркувальні майданчики та заправні станції з їх відображенням безпосередньо на навігаційній карті. Дякуючи мережі On-Street Parking, пошук паркомісць вздовж вулиці в обраному місті перестає бути проблемою. А завдяки додатку myAudi відображення обраної цілі в навігаційній системі і відповідно спрямування автомобіля до неї стає легким завданням. В додатку myAudi Ви маєте можливість також отримати розгорнуту інформацію щодо статусу автомобіля, як то рівень палива в баку, закриття замків автомобіля. Крім того, завдяки можливості доступу до “колективного інтелекту” водій може отримувати попередження про небезпечні ділянки на маршруті руху – закриті туманом чи ожеледицею на дорожньому покритті. Також доступні потокове відтворення медіа, перегляд новин у режимі онлайн, доступ до Twitter та електронної поштової скриньки. На борту автомобіля наявна точка доступу WLAN для підключення мобільних пристроїв пасажирів. Так само доступна можливість зручного замовлення пакетів даних для точки доступу безпосередньо з автомобіля. Додатковий опційний пакет Audi connect Navigation & Infotainment plus включає в себе інші інноваційні служби, серед яких Google Earth і високодеталізовані 3D-моделі багатьох великих європейських міст. Так само і гібридне радіо є його складовою.

Audi connect

Аудіосистема Bang & Olufsen

Аудіосистема Bang & Olufsen Premium забезпечує об’ємне високоінформативне звучання у віртуальному 3D-форматі. Його відтворення відбувається через чотири додаткових динаміки в панелі приладів і по одному в кожній з задніх стійок даху. Спеціальний алгоритм створений Audi спільно з інститутом Фраунгофера наділяє звучання шириною і глибиною – салон Audi Q3 здається акустично більш об’ємним. Акустична система використовує загалом 15 динаміків передаючи звучання потужністю 680 Ватт.

Аудіосистема Bang & Olufsen

Рухливість на і поза межами шляхів: їздова динаміка

Маневрений на міських вулицях, жвавий на заміській дорозі, збалансований на автомагістралях – ходова частина нового Audi Q3 чудово відпрацьовує у всіх діапазонах. Завдячуючи збільшеній колісній базі новий представник SUV-сімейства ефективно долає всі нерівності дорожнього покриття. Налаштування ходової частини Audi Q3 регулюються в залежності від характеристик дорожньої ситуації, стану поверхні, чи особистих переваг, через систему Audi drive select. Її опціонал дозволяє обирати 6 профілів їзди – від підкреслено комфортного через найбільш економічний і до акцентовано спортивного. Опційно доступний асистент руху на спусках, активацією кнопки, утримує раніше завдану швидкість на крутих схилах. Вибір формату алюмінієвих легкосплавних дисків включає 17 – 18 дюймові, і, в залежності від варіанту виконання екстер’єру, до 20 дюймових від Audi Sport GmbH.

Рухливість на і поза межами шляхів: їздова динаміка

Підвіска

Опційно доступна система Audi drive select крім функцій налаштувань динамічних характеристик, рульового управління і алгоритму перемикання S tronic також відповідає за опційну підвіску з регульованою жорсткістю. Альтернативно пропонується спортивна підвіска – в серії в пакетній пропозиції екстер’єру – з більш жорсткими налаштуваннями амортизаторів/пружин і системою прогресивного рульового управління. Її перемикання стає більш чутливим і прямим зі збільшенням кута повороту керма, покращуючи маневреність і керованість нового Audi Q3.

Підвіска

Комфорт і безпека

Набір асистентських систем нового Audi Q3 вражає. Безумовним хайлайтом є Адаптивний їздовий асистент (Adaptive Fahrassistent), що опційно пропонується у комбінації з трансмісією S tronic. В нього інтегровані функції адаптивного круїз-контролю, асистентів руху в дорожніх заторах і в обраній полосі руху, підтримуючи водія при переміщеннях автомобіля в продовжних і поперечних напрямках – особливо комфортна опція при тривалих поїздках.

Комфорт і безпека

В базове оснащення Audi Q3 входить система безпеки Audi pre sense front, що розпізнає критичні ситуації з пішоходами, велосипедистами та автомобілями, що не очікувано з’явились на дорозі. Система визначає рівень небезпеки зіткнення/наїзду за допомогою радару і попереджає водія за допомогою оптичних, акустичних і тактильних сигналів. У випадку необхідності автоматично ініціюється гальмування автомобіля аж до його повної зупинки. Так само в комплект серійного оснащення входить система попередження про схід з полоси руху. Полегшує перелаштування Audi Q3, серед іншого, Паркувальний асистент, який самостійно заводить/виводить кросовер з паркувального місця – Ви лише регулюєте натискання педалі газу, гальм і перемикаєте передачі. Додаткові корисні опції – це чотири камери кругового огляду, датчик світла/дощу і обмежувач максимальної швидкості, що налаштовується.

Прогресивні технології світла

Клиноподібні світлодіодні фари нового Audi Q3 звужуються в сторону решітки радіатора. Вони пропонуються в трьох різноманітних варіантах виконання. Опційно, серед іншого, доступні матричні світлодіодні фари головного світла Audi Matrix LED. Їх високоадаптивна технологія розподілу світлового потоку не тільки покращує освітлення траєкторії руху автомобіля, але і забезпечує підвищений рівень безпеки і комфорт. Динамічні вказівники поворотів додатково підкреслюють переваги високих технологій світла і в задній проекції автомобіля.

Прогресивні технології світла

Ще більше спортивності: „edition one“

До старту продажів Audi пропонує „edition one“, спеціальну серію з додатковим пакетом спеціального оснащення. Підкреслено спортивному вигляду автомобіля сприятиме пакет екстер’єру S line, в якому велика кількість деталей додатково акцентована контрастними кольоровими рішеннями. Цьому ж слугує спортивна підвіска, 20-дюймові колісні диски і матричні фари головного світла Matrix LED, що входять в пакетну пропозицію. Ексклюзивний елемент пакету – кільця Audi в решітці радіатора синглфрейм і позначення моделі в задній частині кросоверу виконані в чорному глянці. На вибір пропонується два варіанти лакування кузова – в Помаранчевий Пульс (Pulsorange) і Сірий Кронос (Chronosgrau). До хайлайтів інтер’єру відносяться спортсидіння зі специфічною контрастною прострічкою, багатофункціональне кермо зі скошеним нижнім сегментом, контурне підсвічування салону Ambient і накладки в алюмінієвій оптиці. Елементи панелі приладів і карти дверей виконані в алькантарі.

Ще більше спортивності: „edition one“
5 зірок для нового Audi Q3 в краш-тестах EuroNCAP 5 зірок для нового Audi Q3 в краш-тестах EuroNCAP

5 зірок за рівень безпеки і рекомендації від EuroNCAP, як зразкового – результат проведених в грудні краш-тестів і оцінки рівня оснащеності системами безпеки Audi Q3 другого покоління.

Дізнатись більше
Audi Q3 кращий компактний SUV за підсумками конкурсу від Auto, Motor und Sport Audi Q3 кращий компактний SUV за підсумками конкурсу від Auto, Motor und Sport

Audi Q3 став переможцем в категорії „Компактний SUV/Кроссовер“, обійшовши 56 конкурентів.

Дізнатись більше
Новий Audi Q3 сімейний SUV з великими всебічними талантами. Новий Audi Q3 сімейний SUV з великими всебічними талантами.

В другому поколінні він демонструє себе не тільки оптично більш самовпевненіше, але і пропонує, завдячуючи достатньому об'єму місця, високій ступені варіабельності і багатьом корисним деталям, підвищену практичність. Подібно до топових моделей від Audi він має цифровий кокпіт і великий сенсорний дисплей системи ММІ. Численні інфотейнмент-рішення з верхнього сегменту з’єднують компактний SUV з оточуючим його світом. При паркуванні в місті і під час тривалої поїздки підтримку надають нові асистентські системи. Останні додатково підвищують комфорт, так само, як і нова підвіска.

Дізнатись більше