Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 991,919.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,674,929.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,928,878.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,204,131.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 796,434.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,302,662.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,679,530.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,663,923.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,698,654.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,749,811.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Багатогранний кросовер преміум-класу. Audi Q7.

Найсучасніші технології в області інфотейнменту і асистентських систем водія, впевнені їздові враження завдячуючи повному приводу quattro і інтелектуальні рішення в ходовій частині, солідний атлетичний дизайн, як і багата пропозиція внутрішнього простору для до семи пасажирів включно – це Audi Q7.

Галерея Audi Q7

Audi Q7 #7

Audi Q7 #2

Audi Q7 #8

Audi Q7 #1

Audi Q7 #3

Формувати впізнаваність і індивідуальність. Кольорові рішення кузова і колісні диски

Конфігуруйте свій Audi Q7 разом: на прикладі кольорових рішень в трьох тональностях лаку покриття кузову і варіантів колісних дисків доступних для Audi Q7 опційно. В варіанті фарбування Чорний Орка (Orcaschwarz) змонтовані 21-дюймові алюмінієві диски від Audi Sport в 10-спицевому дизайні. Audi Q7 в новому кольорі кузова Коричневий Берік (Barriquebraun) скомбінований з 22-дюймовими алюмінієвими дисками від Audi Sport в дизайні 5-трапецієподібних рукавів. Остання комбінація – лакований в Червоний Матадор (Matadorrot) кузов і 22-дюймові алюмінієві литі диски від Audi Sport в дизайні 5 кромкових рукавів.

Готовий до цифрового майбутнього

Завдячуючи інноваційній і інтуїтивнокерованій технології інфотейнменту в Audi Q7 Ви отримуєте доступ до цифрової повсякденності. Прямо в полі зору Ви знаходите опційний Audi virtual cockpit plus. На його 12,3-дюймовому дисплеї високої роздільної здатності відображається панель
приладів з найбільш важливою інформацією щодо стану автомобіля, наприклад швидкість руху чи кількість обертів двигуна. Окрім формату класичної панелі приладів Вам доступні дві додаткові опції відображення - Dynamik і Sport. Керуйте іншими функціями за посередництва серійної системи MMI Navigation plus з MMI touch.

Готовий до цифрового майбутнього

Просте управління складними функціями

Серійна версія топової системи інфотейнменту MMI Navigation plus з MMI touch response Ваш вхід в світ цифрових рішень. На двох великих кольорових дисплеях на центральній консолі Ви керуєте функціями навігації, комфорту і клімату, отримуючи при натисканні тактильно- відчутний і чутний зворотній зв’язок. Також можливо управління опціями системи за посередництва натуралістичного речового асистента. Широка, частково опційна, пропозиція від Audi connect охоплює корисні служби, що роблять будь-яку Вашу поїздку ще приємнішою.

Просте управління складними функціями

Пересуватися динамічно

Незалежно від стану і виду покриття під колесами, навантаження і швидкості Audi Q7 майстерно і з легкістю долає всі виклики, пропонуючи в будь-якій ситуації динамічні їздові враження. Система повного приводу quattro, що входить в серійне оснащення, забезпечує спортивну поведінку кросовера. Вибором режимів в Системі налаштувань їздової динаміки Audi drive select Ви здійснюєте безпосередній вплив на характеристики автомобіля, серед іншого на опційну систему спортивної пневмопідвіски, що регулює дорожній просвіт автомобіля. З опційною системою стабілізації значно зменшується амплітуда розкачування кузову Audi Q7, опційне повнокероване шасі підвищує його маневреність і спортивну поведінку автомобіля. У виробничій гамі силових агрегатів представлені два V6-3,0-літрових TDI потужністю 231 чи 286 к.с. і V6-3,0- літровий TFSI з 340 л.с.. Всі мотори оснащені технологією м’якого гібриду Mild-Hybrid, яка забезпечує їх економічність і високу ефективність.


Комфортний і варіативний. Салон

Ви підвищуєте свій рівень емоційних відчуттів зручності і комфорту в Audi Q7 з опційними доповненнями, такими, як скляний панорамний дах для наскрізного проникнення сонячного світла, пакетом якості повітря, що дає свіжість в салоні і пакетом контурного- і ембіент підсвічування для створення особливої атмосфери. Динамічних спортивних нот салону придає опційний S line-спортпакет. Серед іншого він включає передні спортсидіння, виконане в шкірі багатофункціональне кермо Multifunktion plus в триспицевому дизайні з S-емблемою, як і передні підсвічувані пороги дверей з алюмінієвими накладками з S-емблемою. Особливо високоякісні матеріали оздоблення представляє пакет Audi exclusive, наприклад використання шкіри в кольорі Білий Алебастр (Alabasterweiß) з акцентами Коричнева Гавана (Havannabraun).

Функціональний і практичний

Audi Q7 вирізняється варіабельністю пропозиції вільного простору. З опційним третім рядом сидінь салон вміщує до семи пасажирів. Бажаєте навпаки максимально використати простір салону для багажу – в Вашому розпорядженні до 2.050 літрів при складених другому і третьому рядах сидінь. Використовуйте дуже практичні додаткові можливості для завантаження/розвантаження автомобіля, наприклад опційний замок багажного відділення з сенсорним управлінням, при якому кришка багажника активується проведенням ноги під заднім бампером, якщо Ваші руки зайняті.

Атлетично складений і спортивний. Екстер’єр

Audi Q7 вже в базовому виконанні впевнено демонструє свій динамічний характер. Для індивідуалізації і ще більш динамічного сприйняття представлений опційний пакет екстер’єру S line. Він охоплює, серед іншого, передні і задні S line-бампери, задню спортивно акцентовану пластину захисту днища і 19-дюймові колісні диски. Дуже цікава пропозиція контрастності сприйняття пропонує опційний пакет чорної оптики, що придає кольорових акцентів в решітці радіатора, рамках бічних стекол, бічних вставках дверей, в бамперах і корпусах бічних дзеркал. На Ваш вибір представлено вісім варіантів лакування кузова, серед яких і особливо виразні, такі, як Синій Навара (Navarrablau) і Червоний Матадор (Matadorrot).

Яскраво освітлюючи

В серії Audi Q7 оснащений фарами головного світла виконаними за світлодіодними технологіями. Опційно Ви можете обрати лазерні фари HD Matrix LED. Своєю контурною і світловою сигнатурою вони акцентують ширину Audi Q7. Технічно вони впізнаванні завдяки своєму адаптивному розподілу світлових потоків. Лазерне світло Audi доповнює своєю великою досяжністю світлового потоку світлодіодне далеке світло у верхньому діапазоні швидкостей.

Раціонально транспортувати

Опційні доповнення, що полегшують повсякденне використання автомобіля - Ви отримуєте в пакеті пропозицій оригінальних аксесуарів Audi. Лише один приклад: бокс для транспортування багажу і лиж. Замикається, з можливістю легкого двостороннього завантаження і пропозицією понад 400 літрів додаткового корисного об’єму.

Раціонально транспортувати
Нова лінійка надпотужних двигунів для Audi Q7 Нова лінійка надпотужних двигунів для Audi Q7

Зручні та комфортабельні моделі повнопривідних кросоверів Audi Q7 стають ще більш потужними та ехнологічними!

Дізнатись більше
Новий Audi A6 Новий Audi A6

Audi представила в Женеві оновлений седан бізнес-класу

Дізнатись більше
Згода між Audi та Porsche Згода між Audi та Porsche

Дві компанії об'єднали зусилля для спільної розробки нової архітектури автомобіля

Дізнатись більше