Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A1

Витрата пального: 5,8–3,6 l/100km

CO2 -Викиди: 134–94 g/km

A3 Sportback

Ціна: від 793.754,07 грн

Витрата пального: 3,8-6,0 л/100км

CO2 -Викиди: 98- 137г/км

A4 Limousine

Ціна: від 1.056.905,68 грн

Витрата пального: 3,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 95-144 г/км

A5 Coupé

Ціна: від 1.334.936,44 грн

Витрата пального: 4,1-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 107-144 г/км

А7 Sportback

Ціна: від 2.881.171,77 грн

Витрата пального: 4,5-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 118-167 г/км

A8 L

Ціна: від 2 183 231,23 грн

Витрата пального: 5,8-9,3 л/100км

CO2 -Викиди: 153-215 г/км

Q2

Ціна: від 878.281,11 грн

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

Q3

Ціна: від 1.052.157,81 грн

Витрата пального: 4,2-7,2 л/100км

CO2 -Викиди: 109-168 г/км

Q5

Ціна: від 1.426.865,66 грн

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від 1.779.366,94 грн

Витрата пального: 5,5-6,2 л/100км

CO2 -Викиди: 144-163 г/км

TT Coupé

Ціна: від 1.548.254,11 грн

Витрата пального: 4,3-6,6 л/100км

CO2 -Викиди: 114-153 г/км

RS 5 Coupé

Ціна: від 3.261.300,41 грн

Витрата пального: 8,7 л/100 км

CO2 -Викиди: 197 г/км

Q7 е-Tron Quattro

Витрата пального: дизель 1,8-1,9 л/100км струм 181,0-190,0 Вт·ч/км

CO2 -Викиди: 48-50 г/км

Нове обличчя Q-сімейства: Audi Q8

Експресивний дизайн, передова техніка і мистецтво відповідності найвищим запитам – новий Audi Q8 поєднує все на чому стоїть марка. Його спортивне представлення цитує легендарний Ur-quattro з 80-х і з новою октагональною решіткою радіатора синглфрейм одночасно чітко вказує
на майбутнє. Внутрішній простір чотиридверного SUV-Coupé вибудований з лаунж-характером: об'ємно, люксово, високотехнологічно. В ньому переважають інтелектуальні системи управління і хай-тек навігація цифрової епохи, від MMI touch response до системи голосового управління. Підвіска і привід придають впевнену мобільність – якщо цього потребує, і поза шосе.


Примітка: модель на даний момент не представлена на ринку. Про строки надходження та можливості замовлення автомобіля дізнатися детальніше за телефоном (044) 393-9999

Галерея Audi Q8

Audi Q8 #8

Audi Q8 #4

Audi Q8 #13

Audi Q8 #10

Audi Q8 #1

Нове випромінювання: дизайн екстер’єру

З імпозантним синглфреймом в октагональному дизайні Audi Q8 представляє нове обличчя Q-сімейства. Решітка радіатора, що виокремлюється солідністю в комбінації з висунутим вперед спойлером і великими оконтурованими повітряводами, акцентує самовпевнений вигляд.

Нове випромінювання: дизайн екстер’єру

Сила и динаміка: бічна лінія

Елегантно спадаюча лінія даху проходить через нахилену широку задню стійку і опирається на характерні quattro-напливи над колісними арками, що приймають в себе величезні, розмірністю до 22 дм, колеса. Чіткі контури і атлетично напружені поверхні передають силу, вишуканість і особливу динаміку системи постійного повного приводу.

Сила и динаміка: бічна лінія

Спокуса: оффроудне представлення

Audi Q8 з першого погляду демонструє що він впевнено вписується в любий рельєф місцевості. Враження від чистої сили і точної динаміки об’єднаних в його постійному повному приводі, створюється за посередництва чіткого оконтурювання колісних арок, здатних приймати в себе
колеса великого діаметру. Спойлер, накладки на колісні арки і двері, дифузор виокремленні кольором і додатково акцентують позашляхову уяву кросоверу.

Спокуса: оффроудне представлення

Справжні спортивні враження: їздова динаміка

В Audi Q8 Ви пересуваєтесь спортивно, динамічно і економічно: його чисто механічний центральний диференціал розподіляють в стандартному режимі сили у співвідношенні 40:60 на передню і задню вісі. За необхідності він відправляє їх більшу частину на вісь з кращим зчепленням. Крім серійного прогресивного рульового управління, чиє перемикання при зростаючій зворотній реакції керма стає прямішим, Audi опційно пропонує повнокероване шасі. В залежності від швидкості руху воно довертає задні колеса до 5 градусів в напрямку повороту передніх коліс при високому темпі для збільшення стабільності чи в протилежну сторону при низьких швидкостях для підвищення маневреності. І завдячуючи новій технології м’якого гібриду (MHEV) діє ще й дуже економічно.

Справжні спортивні враження: їздова динаміка

Виходячи з вподобань: підвіска

В комбінації з до 254 мм дорожнім просвітом, короткими звисами і асистентом руху на схилах Audi Q8 прокладає собі шлях і там де закінчуються капітальні дороги. Підвіска з регульованою жорсткістю в серії. За бажанням Audi встановить адаптивну пневматичну підвіску з регульованою жорсткістю з комфортним, або ж спортивним акцентом. Вона варіює крен кузова в залежності від дорожньої ситуації і побажань водія на позначку до 90 мм.

Виходячи з вподобань: підвіска

Підвищує рухливість: система динамічного повнокерованого шасі

Система повнокерованого шасі дає можливість довертання задніх коліс на 5 градусів. Це дозволяє Audi Q8 в залежності від швидкості використовувати рульове управління в різних режимах: при русі на малій швидкості вісі автоматично скеровуються в протилежному напрямку, підвищуючи керованість автомобіля. Це підвищує маневреність при паркуванні і перелаштуваннях. При підвищенні темпу управління вісями здійснюється в синхронному напрямку, підвищуючи їздову стабільність.

Підвищує рухливість: система динамічного повнокерованого шасі

Ясність стає новою преміальністю: інтер’єр

Сідайте і почувайтесь комфортно. Завдячуючи ширині в два метри Audi Q8 пропонує для SUV-Coupé враження просторової розкоші. Лаконічний, благородний дизайн, доступні за бажанням індивідуально-контуровані сидіння з функцією масажу і вентиляції, опційний 4-зональний клімат-контроль і пакет якості повітря (Air Quality Paket) додатково підкреслюють амбіційну вишуканість.

Ясність стає новою преміальністю: інтер’єр

Цифрова точність

Предметна елегантність, яка відображається вже у зовнішній демонстрації нового Audi Q8, в тому ж ступені визначає і дизайн внутрішнього простору чотиридверного SUV-Coupé: всі елементи салону підпорядковані одному логічному правилу і взаємопов’язані. Прикладом цієї витриманої концепції оснащення є гармонійний розподіл елементів на центральному тунелі, від лінії пласких повітряводів до широкої консолі з ручкою Tiptronic. Опційне контурне підсвічування підкреслює в темряві витриманість ліній дизайну. Елемент, що особливо притягує погляд: емблема-накладка quattro виконана в тривимірному лазерному гравіюванні на кришці скриньки для рукавичок.

Цифрова точність

Варіабельний и багатосторонній: просторовий концепт

Тримісний задній диван – в залежності від того для чого потребується більше місця, пасажирів чи багажу – зсувний. Складуючи задню спинку дивану отримуємо максимальні 1755 літрів простору для багажу, який зручно завантажується/вивантажується через великий отвір кришки багажника з електроприводом.

Варіабельний и багатосторонній: просторовий концепт

Розумна мережа

Audi Q8 вже в базовому виконанні оснащений топовою Інфотейнмент-системою MMI Navigation plus. Вона включає в себе модуль передачі даних Audi connect стандарту LTE Advanced, як і точку доступу Wi-Fi (WLAN-Hotspot). Он-лайн сервіси Audi connect доповнюють маршрути, що плануються інформацією передбачувального характеру. Інноваційна система голосового управління дозволяє легко і впевнено виконувати більшість функцій не відволікаючись від кермування. Audi Q8 стає Вашим інтелектуальним діалоговим партнером.


Концепція управління MMI response touch

В концепції управління MMI touch response Audi Q8 практично всі функції автомобіля доступні через два великих дисплеї. Верхній з 10,1-дм діагоналлю слугує для управління інфотейнментом і навігацією. На нижньому 8,6-дм дисплеї здійснюється менеджмент кліматизації, функцій комфорту і передача текстових команд. Але немає нічого більш інтуїтивного, ніж мова. Audi Q8 дозволяє керувати собою і таким способом. Можливим це робить система натуралістично-мовної взаємодії, що входить в серійне оснащення в MMI Navigation plus. Інтелектуальна система розуміє Вас не вимагаючи використання вивірених спеціальних команд. Йдеться про навігаційні цілевказівки, радіохвилю чи текст повідомлення - Ви це кажете, автомобіль це виконує.

Концепція управління MMI response touch

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

MMI Navigation plus, що входить до серійного оснащення, на основі даних пройдених маршрутів розпізнає запити водія і здатна формувати розумні пропозиції. Онлайн сервіси Audi connect доповнюють спланований маршрут вже на попередній стадії. Додатково до обох дисплеїв MMI touch response Віртуальний кокпіт (Audi virtual cockpit) з його 12,3-дм дисплеєм надає додаткових інформативних можливостей перегляду навігаційних даних.

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

Audi phone box

Вкладаємо і до справи: як тільки Ваш системно сумісний смартфон опиняється в опційно доступній Audi phone box і з’єднається через Bluetooth з автомобілем, він автоматично розпізнається і далі може легко і швидко керуватися через MMI, багатофункціональне кермо чи систему мовного керування. За посередництва з’єднаної з зовнішньою антеною автомобіля полиці телефонної ніші Ви отримуєте покращену якість прийому і комунікації. І якщо Ваш смартфон підтримує Qi-стандарт, він в Audi phone box одночасно і заряджається – без використання кабелю.

Audi phone box

Audi connect

MMI Navigation plus включає в себе Audi connect-модуль передавання даних зі стандартом LTE Advanced, як і WLAN-Hotspot (точку доступу). Портфоліо Audi connect включає численні онлайн-сервіси, сред яких також і Car-to-X-Services. Опційний ключ Audi connect робить можливим замикання/відмикання Audi Q8 через сумісний смартфон. Програмний додаток myAudi App надійно з’єднує автомобіль зі смартфоном власника.

Audi connect

Аудіосистема Bang & Olufsen Advanced

Опційна аудіосистема Bang & Olufsen Advanced захоплює своїм високоінформативним звучанням передаючи його в форматі 3D на всі п’ять сидінь. Музика поширюється саме так, як вона була записана, створюючи враження знаходження в концертній залі

Аудіосистема Bang & Olufsen Advanced

Підсвічування Ambient

В темряві опційне контурне світло окреслює чіткі лінії дизайну інтер’єру і підсвічує тривимірну quattro-накладку з лазерною обробкою над ящиком для рукавичок – приклад любові до найменших деталей від Audi


Автентичність: світло

В новому Audi Q8 в серійному оснащенні дорогу освітлюють світлодіодні (LED) ліхтарі, опційно доступні матричні HD Matrix LED-технології. Для придання більшого візуального ефекту в якості додаткової опції доступний спеціальний додаток в myAudi App з активації багатьох функцій світла дистанційно з сумісного смартфону


Осяйний: технології світла

В новому Audi Q8 LED-фари доступні в серійному виконанні. Фари HD Matrix LED, що встановлюються в якості додаткової опції роблять можливим точне і з високим степенем світлової роздільної здатності, освітлення дороги. Зустрічний і транспорт, що проходить повз вперед розпізнається в межах системи і не засліплюється, а весь простір довкола об’єктів продовжує освітлюватись в повній мірі. Активний і динамічний розподіл світлового потоку, як області затемнення, так і в далекому світлі здійснюється без механічних компонентів і досягається відключенням/включенням окремих світлових сегментів фар, що не тільки покращує освітлення полоси руху, але і підвищує його безпеку і комфорт. Розподіл між конвенційним ближнім і далеким світлом піднято на ще більш високий рівень

Осяйний: технології світла

Більше безпеки

Йдеться про паркування в місті чи про тривалу поїздку – Audi Q8 надає підтримку водію в багатьох ситуаціях. Для цього у Вашому розпорядженні серед іншого Адаптивний їздовий асистент, Асистент економічності, Асистент перехресть, Оповіщення зміни полоси руху, Система попередження про бордюри і оглядові камери. За всіма цими допоміжними системами стоїть центральний прилад управління асистентськими системами водія. Він постійно вираховує диференційований портрет оточуючого простору і на базі отриманих даних керує всіма асистентськими системами. Дані для нього збирають – в залежності від варіанту оснащення – до п’яти радарних сенсорів, шість камер, дванадцять ультразвукових сенсорів і лазерний сканер. В найближчій перспективі стануть доступні інноваційні асистенти, як то Audi Remote Park- і Garagenpilot (паркувальний і гаражний пілоти)

Більше безпеки

Багатогранний і елегантний: виміри і концепція простору

Audi Q8 випромінює спортивну динаміку і престиж. В практично 3-и метровій колісній базі він пропонує об’єм простору, що переважає такий за основними вимірами у своїх прямих конкурентів, як то довжина салону і вільний простір над головою. Потрійний задній диван можливо зсунути вперед, і склавши сидіння отримати під дверима багажного відділення з електроприводом до 1.755 літрів простору для багажу


Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

Audi презентовала нове покоління інформаціно-розважальної системи з повністю інтегрованим Android.

Дізнатись більше
Audi Q8 та Q4 Audi Q8 та Q4

Audi розширює модельний ряд двома новими позашляховиками.

Дізнатись більше
Довгоочікувана прем’єра концепту Audi Q8 у Детройті Довгоочікувана прем’єра концепту Audi Q8 у Детройті

Динамічність, висока продуктивність та підвищений комфорт – на Північноамериканському міжнародному автосалоні представлений Audi Q8.

Дізнатись більше