Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Нове обличчя Q-сімейства: Ауді Q8

Експресивний дизайн, передова техніка і мистецтво відповідності найвищим запитам – новий Ауді Q8 поєднує все на чому стоїть марка. Його спортивне представлення цитує легендарний Ur-quattro з 80-х і з новою октагональною решіткою радіатора синглфрейм одночасно чітко вказує на майбутнє. Внутрішній простір чотиридверного SUV-Coupé вибудований з лаунж-характером: об'ємно, люксово, високотехнологічно. В ньому переважають інтелектуальні системи управління і хай-тек навігація цифрової епохи, від MMI touch response до системи голосового управління. Підвіска і привід придають впевнену мобільність – якщо цього потребує, і поза шосе.

Автомобіль доступний в Ауді Центрі ВІПОС – Ваш вибір розпочинається з турбобензиновика 3.0 TFSI потужністю 340 к.с.з базовою ціною в 56.356 Євро і доповнюється культивованим 3.0 TDI з цінником від 55.335 Євро, який видає 286 к.с. і вражаючий крутний момент в 600 Нм, доповнений в обох варіантах фірмовим повним приводом quattro.

Галерея Audi Q8

Audi Q8 #5

Audi Q8 #12

Audi Q8 #1

Audi Q8 #6

Audi Q8 #13

Мені потрібно більше інформації про Audi Q8

Згода на обробку персональних даних

Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ДП "Ауді Центр Віпос" з цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.'

Ауді Q8. Нове випромінювання: дизайн екстер’єру

З імпозантним синглфреймом в октагональному дизайні Ауді Q8 представляє нове обличчя Q-сімейства. Решітка радіатора, що виокремлюється солідністю в комбінації з висунутим вперед спойлером і великими оконтурованими повітряводами, акцентує самовпевнений вигляд.

Ауді Q8. Нове випромінювання: дизайн екстер’єру

Ауді Q8. Сила и динаміка: бічна лінія

Елегантно спадаюча лінія даху Ауді Q8 проходить через нахилену широку задню стійку і опирається на характерні quattro-напливи над колісними арками, що приймають в себе величезні, розмірністю до 22 дм, колеса. Чіткі контури і атлетично напружені поверхні передають силу, вишуканість і особливу динаміку системи постійного повного приводу.

Ауді Q8. Сила и динаміка: бічна лінія

Ауді Q8. Спокуса: оффроудне представлення

Ауді Q8 з першого погляду демонструє що він впевнено вписується в любий рельєф місцевості. Враження від чистої сили і точної динаміки об’єднаних в його постійному повному приводі, створюється за посередництва чіткого оконтурювання колісних арок, здатних приймати в себе
колеса великого діаметру. Спойлер, накладки на колісні арки і двері, дифузор виокремленні кольором і додатково акцентують позашляхову уяву кросоверу.

Ауді Q8. Спокуса: оффроудне представлення

Справжні спортивні враження: їздова динаміка Ауді Q8

В Ауді Q8 Ви пересуваєтесь спортивно, динамічно і економічно: його чисто механічний центральний диференціал розподіляють в стандартному режимі сили у співвідношенні 40:60 на передню і задню вісі. За необхідності він відправляє їх більшу частину на вісь з кращим зчепленням. Крім серійного прогресивного рульового управління, чиє перемикання при зростаючій зворотній реакції керма стає прямішим, Ауді опційно пропонує повнокероване шасі. В залежності від швидкості руху воно довертає задні колеса до 5 градусів в напрямку повороту передніх коліс при високому темпі для збільшення стабільності чи в протилежну сторону при низьких швидкостях для підвищення маневреності. І завдячуючи новій технології м’якого гібриду (MHEV) діє ще й дуже економічно.

Справжні спортивні враження: їздова динаміка Ауді Q8

Виходячи з вподобань: підвіска Ауді Q8

В комбінації з до 254 мм дорожнім просвітом, короткими звисами і асистентом руху на схилах Ауді Q8 прокладає собі шлях і там де закінчуються капітальні дороги. Підвіска з регульованою жорсткістю в серії. За бажанням Ауді встановить адаптивну пневматичну підвіску з регульованою жорсткістю з комфортним, або ж спортивним акцентом. Вона варіює крен кузова в залежності від дорожньої ситуації і побажань водія на позначку до 90 мм.

Виходячи з вподобань: підвіска Ауді Q8

Підвищує рухливість: система динамічного повнокерованого шасі Ауді Q8

Система повнокерованого шасі дає можливість довертання задніх коліс на 5 градусів. Це дозволяє Ауді Q8 в залежності від швидкості використовувати рульове управління в різних режимах: при русі на малій швидкості вісі автоматично скеровуються в протилежному напрямку, підвищуючи керованість автомобіля. Це підвищує маневреність при паркуванні і перелаштуваннях. При підвищенні темпу управління вісями здійснюється в синхронному напрямку, підвищуючи їздову стабільність.

Підвищує рухливість: система динамічного повнокерованого шасі Ауді Q8

Ясність стає новою преміальністю: інтер’єр Ауді Q8

Сідайте і почувайтесь комфортно. Завдячуючи ширині в два метри Ауді Q8 пропонує для SUV-Coupé враження просторової розкоші. Лаконічний, благородний дизайн, доступні за бажанням індивідуально-контуровані сидіння з функцією масажу і вентиляції, опційний 4-зональний клімат-контроль і пакет якості повітря (Air Quality Paket) додатково підкреслюють амбіційну вишуканість.

Ясність стає новою преміальністю: інтер’єр Ауді Q8

Цифрова точність

Предметна елегантність, яка відображається вже у зовнішній демонстрації нового Audi Q8, в тому ж ступені визначає і дизайн внутрішнього простору чотиридверного SUV-Coupé: всі елементи салону підпорядковані одному логічному правилу і взаємопов’язані. Прикладом цієї витриманої концепції оснащення є гармонійний розподіл елементів на центральному тунелі, від лінії пласких повітряводів до широкої консолі з ручкою Tiptronic. Опційне контурне підсвічування підкреслює в темряві витриманість ліній дизайну. Елемент, що особливо притягує погляд: емблема-накладка quattro виконана в тривимірному лазерному гравіюванні на кришці скриньки для рукавичок.

Цифрова точність

Варіабельний и багатосторонній: просторовий концепт

Тримісний задній диван – в залежності від того для чого потребується більше місця, пасажирів чи багажу – зсувний. Складуючи задню спинку дивану отримуємо максимальні 1755 літрів простору для багажу, який зручно завантажується/вивантажується через великий отвір кришки багажника з електроприводом.

Варіабельний и багатосторонній: просторовий концепт

Розумна мережа

Audi Q8 вже в базовому виконанні оснащений топовою Інфотейнмент-системою MMI Navigation plus. Вона включає в себе модуль передачі даних Audi connect стандарту LTE Advanced, як і точку доступу Wi-Fi (WLAN-Hotspot). Он-лайн сервіси Audi connect доповнюють маршрути, що плануються інформацією передбачувального характеру. Інноваційна система голосового управління дозволяє легко і впевнено виконувати більшість функцій не відволікаючись від кермування. Audi Q8 стає Вашим інтелектуальним діалоговим партнером.Концепція управління MMI response touch

В концепції управління MMI touch response Audi Q8 практично всі функції автомобіля доступні через два великих дисплеї. Верхній з 10,1-дм діагоналлю слугує для управління інфотейнментом і навігацією. На нижньому 8,6-дм дисплеї здійснюється менеджмент кліматизації, функцій комфорту і передача текстових команд. Але немає нічого більш інтуїтивного, ніж мова. Audi Q8 дозволяє керувати собою і таким способом. Можливим це робить система натуралістично-мовної взаємодії, що входить в серійне оснащення в MMI Navigation plus. Інтелектуальна система розуміє Вас не вимагаючи використання вивірених спеціальних команд. Йдеться про навігаційні цілевказівки, радіохвилю чи текст повідомлення - Ви це кажете, автомобіль це виконує.

Концепція управління MMI response touch

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

MMI Navigation plus, що входить до серійного оснащення, на основі даних пройдених маршрутів розпізнає запити водія і здатна формувати розумні пропозиції. Онлайн сервіси Audi connect доповнюють спланований маршрут вже на попередній стадії. Додатково до обох дисплеїв MMI touch response Віртуальний кокпіт (Audi virtual cockpit) з його 12,3-дм дисплеєм надає додаткових інформативних можливостей перегляду навігаційних даних.

MMI Navigation plus з Audi virtual cockpit

Audi phone box

Вкладаємо і до справи: як тільки Ваш системно сумісний смартфон опиняється в опційно доступній Audi phone box і з’єднається через Bluetooth з автомобілем, він автоматично розпізнається і далі може легко і швидко керуватися через MMI, багатофункціональне кермо чи систему мовного керування. За посередництва з’єднаної з зовнішньою антеною автомобіля полиці телефонної ніші Ви отримуєте покращену якість прийому і комунікації. І якщо Ваш смартфон підтримує Qi-стандарт, він в Audi phone box одночасно і заряджається – без використання кабелю.

Audi phone box

Audi connect

MMI Navigation plus включає в себе Audi connect-модуль передавання даних зі стандартом LTE Advanced, як і WLAN-Hotspot (точку доступу). Портфоліо Audi connect включає численні онлайн-сервіси, сред яких також і Car-to-X-Services. Опційний ключ Audi connect робить можливим замикання/відмикання Audi Q8 через сумісний смартфон. Програмний додаток myAudi App надійно з’єднує автомобіль зі смартфоном власника.

Audi connect

Аудіосистема Bang & Olufsen Advanced

Опційна аудіосистема Bang & Olufsen Advanced захоплює своїм високоінформативним звучанням передаючи його в форматі 3D на всі п’ять сидінь. Музика поширюється саме так, як вона була записана, створюючи враження знаходження в концертній залі

Аудіосистема Bang & Olufsen Advanced

Підсвічування Ambient

В темряві опційне контурне світло окреслює чіткі лінії дизайну інтер’єру і підсвічує тривимірну quattro-накладку з лазерною обробкою над ящиком для рукавичок – приклад любові до найменших деталей від AudiАвтентичність: світло Ауді Q8

В новому Ауді Q8 в серійному оснащенні дорогу освітлюють світлодіодні (LED) ліхтарі, опційно доступні матричні HD Matrix LED-технології. Для придання більшого візуального ефекту в якості додаткової опції доступний спеціальний додаток в myAudi App з активації багатьох функцій світла дистанційно з сумісного смартфонуОсяйний: технології світла Ауді Q8

В новому Ауді Q8 LED-фари доступні в серійному виконанні. Фари HD Matrix LED, що встановлюються в якості додаткової опції роблять можливим точне і з високим степенем світлової роздільної здатності, освітлення дороги. Зустрічний і транспорт, що проходить повз вперед розпізнається в межах системи і не засліплюється, а весь простір довкола об’єктів продовжує освітлюватись в повній мірі. Активний і динамічний розподіл світлового потоку, як області затемнення, так і в далекому світлі здійснюється без механічних компонентів і досягається відключенням/включенням окремих світлових сегментів фар, що не тільки покращує освітлення полоси руху, але і підвищує його безпеку і комфорт. Розподіл між конвенційним ближнім і далеким світлом піднято на ще більш високий рівень

Осяйний: технології світла Ауді Q8

Більше безпеки з Ауді Q8

Йдеться про паркування в місті чи про тривалу поїздку – Ауді Q8 надає підтримку водію в багатьох ситуаціях. Для цього у Вашому розпорядженні серед іншого Адаптивний їздовий асистент, Асистент економічності, Асистент перехресть, Оповіщення зміни полоси руху, Система попередження про бордюри і оглядові камери. За всіма цими допоміжними системами стоїть центральний прилад управління асистентськими системами водія. Він постійно вираховує диференційований портрет оточуючого простору і на базі отриманих даних керує всіма асистентськими системами. Дані для нього збирають – в залежності від варіанту оснащення – до п’яти радарних сенсорів, шість камер, дванадцять ультразвукових сенсорів і лазерний сканер. В найближчій перспективі стануть доступні інноваційні асистенти, як то Audi Remote Park- і Garagenpilot (паркувальний і гаражний пілоти)

Більше безпеки з Ауді Q8

Багатогранний і елегантний Ауді Q8: виміри і концепція простору

Ауді Q8 випромінює спортивну динаміку і престиж. В практично 3-и метровій колісній базі він пропонує об’єм простору, що переважає такий за основними вимірами у своїх прямих конкурентів, як то довжина салону і вільний простір над головою. Потрійний задній диван можливо зсунути вперед, і склавши сидіння отримати під дверима багажного відділення з електроприводом до 1.755 літрів простору для багажуІнтегрований Android у Audi Q8 sport concept Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

Audi презентовала нове покоління інформаціно-розважальної системи з повністю інтегрованим Android.

Дізнатись більше
Audi Q8 та Q4 Audi Q8 та Q4

Audi розширює модельний ряд двома новими позашляховиками.

Дізнатись більше
Довгоочікувана прем’єра концепту Audi Q8 у Детройті Довгоочікувана прем’єра концепту Audi Q8 у Детройті

Динамічність, висока продуктивність та підвищений комфорт – на Північноамериканському міжнародному автосалоні представлений Audi Q8.

Дізнатись більше