Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A4 Limousine

Ціна: від UAH 969,158.00

Витрата пального: 3,7-6,7 л/100км

CO2 -Викиди: 98-157 г/км

A6 allroad quattro

Ціна: від UAH 1,636,495.00

Витрата пального: 5,8-6,5 л/100км

CO2 -Викиди: 152-172 г/км

RS 7 Sportback

Ціна: від UAH 2,861,671.00

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Ціна: від UAH 2,153,554.00

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від UAH 778,159.00

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

RS Q3

Ціна: від UAH 1,540,335.00

Витрата пального: 8,8-8,9 л/100км

CO2 -Викиди: 202-203 г/км

Q5

Ціна: від UAH 1,272,771.00

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Ціна: від UAH 1,640,991.00

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Ціна: від UAH 1,625,742.00

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

e-tron

Ціна: від UAH 1,659,676.00

RS 6 Avant

Ціна: від UAH 2,686,713.00

Витрата пального: 11,5 - 11,7 л/100км

CO2 -Викиди: 263 - 268 г/км

Атлет, Coupé і SUV. Audi SQ8 TDI

Прогресивний дизайн, потужний двигун, постійний повний привід quattro і багато комфорту для всіх пасажирів – в Audi SQ8 TDI Ви відчуєте комбінацію динамічного преміального Coupé, емоційного спорткару і просторові об’єми класичного кросовера. Широке базове оснащення системами інфотейнменту доповнює пакетну пропозицію.

Галерея Audi SQ8

Audi SQ8 #4

Audi SQ8 #3

Audi SQ8 #9

Audi SQ8 #6

Audi SQ8 #2

Спортивний дизайн

З численними S-специфічними елементами Audi SQ8 TDI демонструє свою динамічну зовнішність. Потужний фронт викреслений бамперами виконаними в стилістиці S-лінійки в повному лакуванні. В октагональній решітці радіатора Синглфрейм проходять вертикальні подвійні ламелі, прогресивно формовані решітки бічних повітроводів витримані в матовому чорному титані. Вже в бічному профілі купеподібний стрімкий силует передає динамізм автомобіля. S-специфічні бічні пороги і базові 21-дм колісні диски додатково підкреслюють спортивний характер Audi SQ8 TDI. Опційно Ви можете обрати також 22-дм диски та гальмівні супорти в червоному лакуванні. В задній частині кузова домінує мова горизонтального дизайну з пронизуючою всю його ширину світловою стрічкою, S-специфічним дифузором і чотирма кінцевиками труб випускної системи.

Потужний агрегат

Audi SQ8 TDI приводиться 4,0-літровим TDI-мотором. V8-бітурбо видає 435 к.с. (320 кВт) і максимальний крутний момент в 900 Ньютон-метрів. базовий електрокомпресор підтримує турбонагнітач, забезпечуючи особливо високі початкові динамічні показники і рівномірний розподіл сил у всьому спектрі обертів двигуна. Прискорення автомобіля з 0 до 100 км/г триває 4,8 секунди, максимальна швидкість обмежена на позначці в 250 км/г. Так само вже в базі 48-Вольтна система м’якого гібриду (Mild-Hybrid-System) зменшує споживання палива через відновлення енергії і ситуативне вимкнення двигуна під час їзди – так званий режим руху накатом.


Динамічні їздові враження

Завдячуючи своїм інновативним технологіям виконання ходової Audi SQ8 TDI поводиться на шосе одночасно і стабільно, і по спортивному, поєднуючи це з високим ступенем їздового комфорту. Серійна спортивна пневмопідвіска з електронним регулюванням автоматично налаштовує рівень автомобіля. Саме Ви впливаєте на характеристики автомобіля з, так само серійною, системою Audi drive select – через сім доступних різноманітних режимів її налаштування. Опційно пропонується система повнокерованого шасі, що забезпечує ще кращу маневреність і підвищує спортивність поведінки автомобіля, опційна система стабілізації зменшує бічні розкачування автомобіля при різкому маневруванні. Так само опційні, керамічні гальма забезпечують ще кращі показники сповільнення автомобіля, мають тривалий строк експлуатації і малу вагу.

Динамічні їздові враження

Цифровий світ високих технологій

Прогресивна концепція управління, велика базова пропозиція інфотейнменту і опційних служб від Audi connect – це чекає на Вас в Audi SQ8 TDI. На 12,3-дм дисплеї з високою роздільною здатністю серійного Audi virtual cockpit прямо перед собою Ви знайдете всі важливі показники, як то тахометр, покажчик обертів, годинник, рівень палива та залишкова дальність ходу. Доступна в серійному виконанні топова система інфотейнменту MMI Navigation plus з MMI touch response зі своїми двома дисплеями на центральній консолі є Вашим доступом до цифрового світу.

Цифровий світ високих технологій

Інтуїтивне управління

Audi SQ8 TDI вже в базовому виконанні оснащений топовою версією системи інфотейнменту MMI Navigation plus з MMI touch. На верхньому, з двох повнокольорових дисплеїв, Ви керуєте функціями інфотейнменту. Управління здійснюється інтуїтивно, подібно кнопковому – доторкнутися і натиснути. Ви отримуєте акустичний і відчутний гаптичний зворотний зв’язок. Під час їзди Ви комфортно керуєте MMI через систему голосового управління. Система MMI Navigation plus дає доступ на борту до численних служб від Audi connect, наприклад представлення картографічного матеріалу від Google Earth™ і інформацію по дорожній ситуації в режимі реального часу. Нижній дисплей слугує головним чином для управління функціями кліматизації і комфорту.

Інтуїтивне управління

Місткий, елегантний, спортивний

Окрім великої просторової пропозиції для всіх пасажирів Audi SQ8 TDI пропонує вишуканий дизайн інтер’єру зі спортивними акцентами: увійдіть в салон через підсвічувані алюмінієві накладки порогів попереду і позаду і зануртеся в зручні спортивні сидіння з S-тисненням і прострічкою контрастною ниттю. Опційно доступні S-спортсидіння plus з інтегрованими підголівниками і високими бічними сегментами, як і функціями клімату і масажу. До серійного оснащення належать педалі і полиця для відпочинку ноги з накладками з неіржавіючої сталі, так само, як і багатофункціональне кермо plus в триспицевому дизайні. Серійний пакет ембіент-підсвічування забезпечує особливу атмосферу під Ваш настрій. Підвищити фактор особливих відчуттів додатково можливо з опційними пакетом якості повітря чи панорамним скляним дахом. Завдяки своїм великим вимірам Audi SQ8 TDI пропонує також об’ємний багажний простір. З практичними додатковими опціями для завантаження/вивантаження, наприклад заднім сидінням plus і системою шин з фіксувальним набором, Ви полегшуєте повсякдення.

Місткий, елегантний, спортивний

Підтримка асистуючих систем

Ви можете покластися під час поїздки в Audi SQ8 TDI на підтримку численних асистентських систем. Окрім стандартних цільових функцій Вам доступні також опційні передконфігуровані пакетні пропозиції. Найбільше охоплення пропонує Асистентський пакет Plus, що в свою чергу поєднує в собі одразу три пакети - Tур, Місто і Паркування. В пропозицію наприклад включений Адаптивний їздовий асистент, що Вас підтримуватиме при прискореннях, гальмуваннях, утриманні заданої швидкості і дотриманні дистанції. Система попередження при виході з автомобіля розпізнає транспорт, що наближаються ззаду. При підвищенні рівня загрози виникнення критичної ситуації загоряється попереджувальний покажчик в дверях і світлодіодний вказівник на бічному дзеркалі заднього виду. До цього ж відбувається сповільнення відкривання двері.

Підтримка асистуючих систем

Яскраво освітлений

В базовому виконанні Audi SQ8 TDI оснащений світлодіодними (LED) фарами, що забезпечують рівень освітлення подібний денному підвищуючи таким чином безпеку руху. Опційно Ви можете обрати HD Matrix LED-фари з динамічним інсценуванням світла і динамічними покажчиками поворотів. Прогресивний дизайн світлотехніки чудово вписаний в спортивну оптику Audi SQ8 TDI, інноваційні технології точно освічують трасу, не засліплюючи інших учасників дорожнього руху. Динамічне світлове інсценування і динамічні покажчики поворотів придають автомобілю високого ступеню впізнаванності.

Яскраво освітлений
Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept Інтегрований Android у Audi Q8 sport concept

Audi презентовала нове покоління інформаціно-розважальної системи з повністю інтегрованим Android.

Дізнатись більше
Audi Q8 та Q4 Audi Q8 та Q4

Audi розширює модельний ряд двома новими позашляховиками.

Дізнатись більше
Довгоочікувана прем’єра концепту Audi Q8 у Детройті Довгоочікувана прем’єра концепту Audi Q8 у Детройті

Динамічність, висока продуктивність та підвищений комфорт – на Північноамериканському міжнародному автосалоні представлений Audi Q8.

Дізнатись більше