Цей сайт використовує файли cookie. Використовуючи даний сайт, його сторіники, сервіси, Ви погоджуєтесь з використанням файлів cookie. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера.

A1 Sportback

Витрата пального: 4,8-4,9 л/100км

CO2 -Викиди: CO2: 108-111 г/км

A3 Sportback

Ціна: від 793.754,07 грн

Витрата пального: 3,8-6,0 л/100км

CO2 -Викиди: 98- 137г/км

A4 Limousine

Ціна: від 1.056.905,68 грн

Витрата пального: 3,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 95-144 г/км

A5 Coupé

Ціна: від 1.334.936,44 грн

Витрата пального: 4,1-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 107-144 г/км

RS 7 Sportback

Витрата пального: 11,4 - 11,6 л/100км

CO2 -Викиди: 261 - 265 г/км

A8 L

Витрата пального: 5,6-5,9 л/100км

CO2 -Викиди: 148-156 г/км

Q2

Ціна: від 878.281,11 грн

Витрата пального: 4,1-5,8 л/100км

CO2 -Викиди: 109-134 г/км

Q3

Витрата пального: 4,7-6,3 л/100км

CO2 -Викиди: 123-145 г/км

Q5

Ціна: від 1.426.865,66 грн

Витрата пального: 4,9-7,1 л/100км

CO2 -Викиди: 129-162 г/км

Q7

Витрата пального: 6,6-9,1 л/100км

CO2 -Викиди: 174-208 г/км

Q8

Витрата пального: 6,4-12,1 л/100км

CO2 -Викиди: 171-172 г/км

TT Coupé

Ціна: від 1.548.254,11 грн

Витрата пального: 4,3-6,6 л/100км

CO2 -Викиди: 114-153 г/км

RS 5 Coupé

Ціна: від 3.261.300,41 грн

Витрата пального: 8,7 л/100 км

CO2 -Викиди: 197 г/км

Кожна поїздка одкровення.

Спортивне вістря лінійки TT комбінує захоплююче дух задоволення за кермом і ні з чим не зрівняний дизайн. Новий 5-циліндровий агрегат видає вражаюче звучання. 400 к.с. (294 кВт) потужності і крутний момент в 480 Нм з легкістю дозволяє спринт з 0 до 100 км/год лише за 3,9 секунди – максимальна швидкість обмежена на відмітці в 250 км/год. За бажанням обмежувач може бути піднятий до 280 км/год.

Галерея Audi TT RS Roadster

Audi TT RS Roadster #10

Audi TT RS Roadster #4

Audi TT RS Roadster #11

Audi TT RS Roadster #5

Audi TT RS Roadster #12

Створений для інтенсивного пізнання світу

Audi TT RS Roadster вже в статиці обіцяє чисте задоволення від водіння. Закритий чи відкритий – тканинний верх піднімається лише за 10 секунд навіть під час руху на швидкостях до 50 км/год. Характерні RS-атрибути загострюють дизайн, як то решітка радіатора Audi Singleframe зі стільниковою структурою і логотипом quattro чи типові для RS моделей бампери з виразними повітряводами.

Створений для інтенсивного пізнання світу
Створений для інтенсивного пізнання світу

Демонструвати силу.

8-поршневі фіксовані супорти на передній вісі потужно вступають в справу. На перфорованих сталевих дисках з зовнішньою вентиляцією, чиє фрикційне кільце великого розміру з'єднано з гальмівним диском з алюмінію. Цей так званий плаваючий сендвіч сприяє тому, що фрикційне кільце в значній мірі залишається не навантаженим, завдяки чому досягається покращена стійкість впливу високого температурного режиму. Завдячуючи вісєвій перфорації і каналам для зовнішнього охолодження значно зростають характеристики гальмівних дисків. Застосування комбінації матеріалів сприяє зменшенню їх ваги і покращує баланс не підпружинених мас.

Демонструвати силу.
Демонструвати силу.

TT RS Roadster

Відкрийте для себе нові перспективи. Тканинний складаний верх TT RS Roadster автоматично відкривається та закривається за 10 секунд і працює на швидкості до 50 км/год. За доплату пропонуються вітрозахисна перегородка та підігрів зони голови, яким можна дооснастити передбачені у базовій комплектації спортивні сидіння «RS». Прикрашена написом «quattro» велика решітка радіатора singleframe має надзвичайно імпозантний вигляд завдяки характерним чарункам. Довершують стильний образ ефектні повітрозабірники.

Динамічні характеристики

Спосіб досягнення мети обираєте ви. За допомогою системи керування динамікою руху Audi drive select можна змінювати індивідуальні налаштування привода quattro, рульового управління, АКП S tronic, двигуна та заслінок випускної системи. Це дозволяє адаптувати автомобіль до поїздок на довгі дистанції або динамічного проходження поворотів. Усього доступно чотири режими - «comfort», «auto», «dynamic» та «individual». 7-ступенева АКП S tronic з блискавичним перемиканням передач входить до базової комплектації. У поєднанні з постійним повним приводом quattro вона забезпечує виняткову маневреність та курсову стійкість. «Мокра» багатодискова муфта з електронним управлінням розподіляє крутний момент між передньою і задньою осями залежно від потреби. Працюючи у тісній взаємодії з електронною системою стабілізації (ESP), вона забезпечує виняткову точність керування у поєднанні з прекрасною динамікою, притаманною спортивним авто. Підвіска серії RS дозволяє надзвичайно впевнено долати найкрутіші повороти.

Динамічні характеристики
Динамічні характеристики

Екстер’єр

Вдало доповнюють зовнішність TT RS Coupé і TT RS Roadster ексклюзивні елементи дизайну, такі як решітка радіатора singleframe з характерними рисами та написом «quattro». Ефектні бампери «RS» з розвиненими повітрозабірниками мають напрочуд потужний та атлетичний вигляд. Задню частину прикрашає фіксований спойлер, який спирається на дві вузькі подвійні стійки. Доповнює динамічний образ рельєфна вставка дифузора з чотирма вертикальними ребрами. Для моделей TT RS пропонуються дев'ять кольорів кузова, у тому числі ексклюзивні для серії RS відтінки Nardo Grey (емаль) та Catalunya Red («металік»).

Екстер’єр

Технологія Audi Matrix OLED

Дивовижна інновація у царині освітлення: вперше для серійного авто пропонуються як опція задні ліхтарі Audi Matrix OLED з тривимірним дизайном. Світло цих ліхтарів вирізняється надзвичайною рівномірністю і контрастністю, а яскравість можна регулювати безступінчасто. Освітлювальні елементи не відкидають тіней і не потребують використання рефлекторів чи світловодів, саме тому перевагами OLED-модулів є мала вага та висока ефективність. Передовий дизайн вражає неординарністю: у кожному із задніх ліхтарів розташовані по чотири надтонкі світловипромінювальні елементи, розмір яких поступово зменшується від середини до країв. Найбільший з них прикрашений написом «ТТ» і кільцями Audi. Вмикання запалювання супроводжується справжнім світловим шоу. Спершу світло стрімко пробігає через всі чотири елементи, а після цього спалахує контурний світловод у формі стрілки.

Технологія Audi Matrix OLED

Двигун 2.5 TFSI

Просто запустіть двигун, увімкніть передачу і натисніть на педаль акселератора. Цього досить, щоб отримати незабутні враження, від яких перехоплює дух. Новий п'ятициліндровий турбодвигун розвиває потужність 400 к.с., а максимальний крутний момент становить 480 Нм. З місця до першої «сотні» модель TT RS Coupé розганяється за 3,7 секунди, а TT RS Roadster - за 3,9 секунди. Гранична швидкість становить 250 км/год, ліміт швидкості можна збільшити до 280 км/год. Особлива послідовність роботи циліндрів (1-2-4-5-3) зумовлює унікальний ритмічний малюнок і підкреслює характер автомобіля. Неперевершене звучання двигуна можна зробити ще потужнішим, натиснувши на клавішу керування звуком «RS».

Двигун 2.5 TFSI

Ікона стилю

Audi TT славиться своїм прогресивним спортивним дизайном вже понад 15 років. У 2014 році компанія Audi представила третє покоління TT. У дизайні нового TT з пружними мускулястими поверхнями, що наче застиг перед стрибком, дизайнери втілили сучасну інтерпретацію неповторних рис найпершої моделі TT зразка 1998 року, збагативши її численними динамічними штрихами. Версія TT RS отримала додаткові деталі екстер'єру, розроблені ексклюзивно для серії «RS».

Ікона стилю

TT RS Coupé

Відкрийте для себе потужний та атлетичний дизайн, підкріплений видатними ходовими якостями. Корпуси зовнішніх дзеркал з карбоновим оздобленням, бампери «RS» з великими боковими повітрозабірниками, спортивна випускна система «RS» з овальними патрубками: численні деталі екстер'єру підкреслюють унікальний характер цього спортсмена, який не знає компромісів. За ефективне уповільнення відповідає потужна гальмівна система, яку за доплату можна оснастити пофарбованими у червоний колір 8-поршневими супортами.

TT RS Coupé
Оновлення для Audi TT Оновлення для Audi TT

Двадцять років після дебюту першого серійного TT вже в третьому поколінні модель отримує всеохоплюючий пакет оновлень. Ікона дизайну демонструє себе в спортивно загостреному дизайні екстер’єру, з більш потужними моторами і розширеною пропозицією серійного оснащення.

Дізнатись більше
20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro 20 років A6 Avant з позашляховими якостями: новий Audi A6 Allroad quattro

20 років після дебюту моделі представлено Audi A6 allroad quattro четвертої генерації. З серійним повним приводом, адаптивною пневмопідвіскою і підвищеним дорожнім просвітом він почувається однаково впевнено, як на шосе, так і поза його межами. потужні V6 TDI-двигуни пропонують достатньо тягового зусилля для буксування 2,5-тонного причепа. Завдяки своїй самостійній і виразній оптиці і, у порівнянні з попередником, ще більшим можливостям індивідуалізації, A6 allroad quattro задовольнить запити клієнтів які цінують комбінацію з виразного дизайну, універсалізм і високий комфорт.

Дізнатись більше
Audi A6 55 TFSI E - Plugin-Hybrid з 367 к.с. і витратою в 1,9 літри. Audi A6 55 TFSI E - Plugin-Hybrid з 367 к.с. і витратою в 1,9 літри.

Новий Plugin-Hybrid-варіант Audi A6 комбінує 2.0-літровий турбобензиновик з електродвигуном. Запас ходу чисто на електриці сягає – до 53 км.

Дізнатись більше